Sieciówka zmieniła jakiś czas temu rozmiarówkę swoich ubrań. Nie wszystkim się to spodobało. Znana blogerka plus size nie mogła założyć ich spodni, a swoją frustracją podzieliła się z milionami użytkowników Twittera.

Szwedzka sieć sklepów H&M powstała w 1968 roku. Oferuje modne ubrania i dodatki po wyjątkowo niskich cenach. Dla H&M tworzyli m.in. Stella McCartney, Versace, Sonia Rykiel, Madonna, Jimmy Choo, Alexander Wang, Kenzo i Karl Lagerfeld.

Popularna sieciówka dyskryminuje puszystych ludzi?

Lottie L`Amour, pochodząca z Wielkiej Brytanii blogerka wybrała się na zakupy do znanej sieciówki wraz ze swoją dziewczyną.

– Emma i ja odwiedziłyśmy dzisiaj H&M, żebym mogła zapoznać się z rozmiarówką plus size. Te rzeczy są w rozmiarze 54. Nie mogłam się w nie wcisnąć nosząc 50 – za to idealnie leżały na mojej dziewczynie w rozmiarze 42 – czytamy epatujący oburzeniem jej wpis na Twitterze.

Stylista Tomasz Jacyków wypowiadał się o szwedzkiej marce w rozmowie z Głosem Pomorza (gp24.pl). Stwierdził, że gdyby był biedny – ubierałby się właśnie tam.

– Wiesz co, ostatnio rozmawiałem z Robertem Kupiszem (stylista fryzur i projektant mody – przyp. red.) i stwierdziliśmy, że gdybyśmy byli młodymi kolesiami bez kasy, to byśmy ubierali się w H&M. Te ubrania rzeczywiście są poza gatunkiem, ale jest to najbardziej bieżąca moda światowa. A Zara? – Zara jest za droga w stosunku do polskich zarobków. To jest za duża cena w stosunku do jakości. – powiedział Jacyków.

H&M słynie ze stylowych kampanii promocyjnych. Na Instagramie firmy najczęściej znaleźć możemy jednak zdjęcia chudych modelek. Blogerka mogła mieć zatem trochę racji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

twitter.com

Popularna sieciówka zmieniła jakiś czas temu swoją rozmiarówkę.

twitter.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Staruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
  4. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: papilot.pl, gp24.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.