Dziewczyna postawiła swojemu partnerowi ultimatum — albo ona, albo kot. Mężczyzna stał przed dylematem, bo i dziewczynę i kota mocno kochał. Nie zastanawiał się długo, co powinien zrobić w tej sytuacji.

Zdarza się, że w związku następuje czas wyborów, decyzji, które zmieniają całe życie. Dziewczyna pewnego mężczyzny postawiła sprawę jasno — jeśli chce być z nią, jego kot musi zniknąć. Właściciel kota nie wahał się nawet chwili, wiedział, co zrobi. 

Dziewczyna postawiła ultimatum — ona albo kot

Pewnego dnia, właściciel kota o imieniu Hobbes usłyszał słowa, które naprawdę go zabolały. Jego dziewczyna powiedziała, że ich związek może istnieć, tylko jeżeli mężczyzna pozbędzie się swojego kota. Właściciel czworonoga był zdezorientowany, bo nie wyobrażał sobie życia bez kota, który jest z nim od dzieciństwa. Wszystkie najwspanialsze chwile przeżył u jego boku, jak miałby rozstać się z kimś, kto był z nim tak blisko? Decyzja była prosta — wybrał ukochanego kota. 

 

Dziewczyna nie lubi mojego kota

Mężczyzna przyznał, że rozstanie z kobietą było jedyną możliwością, aby wszyscy byli szczęśliwi, ponieważ nie tylko z kotem był problem, ale i z różnicami w przekonaniach religijnych. 33-latek przyznaje, że nadal czuje coś do kobiety, ale nie mógł postąpić inaczej. Trudno jest być z kimś, kto nie akceptuje Twojej miłości do zwierząt i Twoich ukochanych pupili. Nikt nie rezygnuje ze swojej rodziny ze względu na czyjeś poglądy, a Hobbes był jej częścią. 

Zobacz zdjęcia:

dziewczyna
imgur.com – @voiceafx

Kobieta postawiła swojemu partnerowi ultimatum — albo ona, albo jego kot.

dziewczyna
imgur.com – @voiceafx

Mężczyzna wiedział co ma robić, bo nie mógł zrezygnować z miłości swojego życia. 

dziewczyna
imgur.com – @voiceafx

Hobbes i właściciel są nadal razem, a ich miłość stale rośnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  3. Mężczyzna miał dwa koty. Gdy jeden z nich zmarł jego sąsiad wyjawił wzruszający sekret
  4. Kot ma uroczego brata bliźniaka. Oboje mają różnokolorowe oczy
  5. Karl Lagerfeld zostawił swojej kotce fortunę. Do podziału jest aż 300 milionów dolarów
  6. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  7. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

 

Źródło: tweetcat.net, imgur.com – @voiceafx

Poprzedni artykułKobiety bez dzieci i męża są szczęśliwsze. Tak wynika z najnowszych badań
Następny artykułAnna Jantar nagrała swój wielki hit dokładnie rok przed tragicznym lotem. „Mówiła, że to wielki numer w jej karierze”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.