Kwiaty przed drzwiami każdego dnia? To marzenie chyba każdej kobiety, która lubi tego rodzaju gesty. Zazwyczaj oczekujemy ich od swoich ukochanych, partnerów, przyjaciół. Ta kobieta została zasypana kwiatami przez tajemniczego futrzanego wielbiciela. 

Różowe, małe pączki kwiatów leżały przed jej drzwiami, ponieważ każdego dnia ktoś donosił świeże. Zastanawiała się, skąd wzięły się te codzienne prezenty. Nie podejrzewała tego, co stało się później. Tajemniczy wielbiciel okazał się naprawdę zdeterminowany, a obsypywanie prezentami było nieustanne.

Kwiaty pod drzwiami każdego dnia

Jeśli zastanawiacie się, kim mógł być tajemniczy wielbiciel to będziecie zaskoczeni. Okazało się, że kotka sąsiadów o imieniu Willow każdego dnia przychodziła na posesję kobiety i obdarowywała ją kwiatami. Pani nie kryła zaskoczenia, bo to, co robił kot, było naprawdę słodkie. Ludzie dają sobie kwiaty raz na jakiś czas, a ten kot postanowił robić to codziennie. Ten gest zostanie zapamiętany przez nią na długi czas. Mało kto potrafi tak uszczęśliwiać innych. 

Kot – tajemniczy wielbiciel

Wydawałoby się, że koty to zwierzęta, które chodzą własnymi drogami, ale przypadek Willow dowodzi, że posiadają wiele empatii i zrozumienia dla człowieka. Potrafią wyczuć, czego dana osoba potrzebuje i zaspokoić jej potrzeby. Ciepło i miłość, która bije od małej Willow, jest ogromna. W końcu nie każdy kot wpadłby na taki pomysł jak ona. Podziwiamy to, jak zwierzęta wiążą się z człowiekiem i uważamy, że jest to jedna z cenniejszych więzi, jakie kiedykolwiek mogą wystąpić w życiu. 

Zobacz zdjęcia i wideo:

 

kwiaty
youtube.com — fot. screen Love Meow

Kobieta dostawała niezwykły prezent każdego dnia.

kwiaty
youtube.com — fot. screen Love Meow

Kotka sąsiadów przynosiła jej kwiaty pod drzwi.

kwiaty
youtube.com — fot. screen Love Meow

Niesamowite, że Willow wpadła na taki pomysł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  3. Mężczyzna miał dwa koty. Gdy jeden z nich zmarł jego sąsiad wyjawił wzruszający sekret
  4. Kot ma uroczego brata bliźniaka. Oboje mają różnokolorowe oczy
  5. Karl Lagerfeld zostawił swojej kotce fortunę. Do podziału jest aż 300 milionów dolarów
  6. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  7. Zaadopotowali małego, słodkiego szczeniaczka. Po kilku miesiącach z przerażeniem patrzyli, jakie zwierzę z niego wyrasta

 

Źródło: tweetcat.net 

Poprzedni artykułNajmodniejsze sukienki na wesele. Podpowiadamy, jakie kolory i fasony wybrać
Następny artykułJak wyglądał Jurek Owsiak w młodości? Prezes WOŚP pokazał zdjęcie sprzed 38 lat
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.