Staruszka przed śmiercią ma ostatnie życzenie — chciałaby jeszcze raz zobaczyć swojego kochanego kota, który jest dla niej wszystkim. Wie, że nie pozostało jej dużo czasu, a ostatnie chwile pragnie spędzić z tymi, którzy byli jej najbliżsi. 

Więzi, które powstają między ludźmi a zwierzętami, są naprawdę silne. Niebywałe, że małe czworonożne stworzenie jest w stanie dać człowiekowi taki ogrom miłości. Staruszka marzyła, by jeszcze zobaczyć swojego kota i przytulić się do niego. 

Staruszka miała jedno życzenie przed śmiercią

Kiedy nadchodzi czas, w którym musimy się pożegnać ze światem, pragniemy mieć przy sobie tych, którzy są dla nas dobrzy, byli przy nas przez całe życie i dawali nam szczęście. Staruszka, która leżała w szpitalu, wiedziała, że przyszedł jej czas. Marzyła, żeby po raz ostatni zobaczyć swojego rudego kota o imieniu Oliver. Na zdjęciach umieszczonych na portalu Imgur widzimy kobietę przytuloną do czworonoga, który wygląda jakby spał wraz ze starszą panią. 

Kot w szpitalu

Pracownicy szpitala zgodzili się na przyniesienie kota tylko ze względu na stan wyjątkowy. Zazwyczaj, nie można wprowadzać zwierząt do budynku szpitala, ale w tym wypadku postanowili uchylić się od przepisów. Dzięki temu kot i jego właścicielka mogli spędzić ze sobą trochę czasu. Oliver wyglądał, jakby wiedział, że jego Pani gaśnie. Wpatrywał się w kobietę i obserwował, czy wszystko jest w porządku. Kobieta ostatkami sił uśmiechnęła się do kota, co było największym dowodem tego, że miłość nigdy nie gaśnie, a przyjaciele trwają przy nas do ostatnich chwil życia. 

Zobacz zdjęcia:

imgur.com, tweetcat.net

Staruszka pragnęła, żeby jej ostatnie chwile były wyjątkowe.

staruszka
imgur.com, tweetcat.net

Wiedziała, że chce, aby jej ukochany kot był przy niej.

staruszka
imgur.com, tweetcat.net

Przytulali się i wpatrywali w siebie z uśmiechem na twarzy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  3. Mężczyzna miał dwa koty. Gdy jeden z nich zmarł jego sąsiad wyjawił wzruszający sekret
  4. Kot ma uroczego brata bliźniaka. Oboje mają różnokolorowe oczy
  5. Karl Lagerfeld zostawił swojej kotce fortunę. Do podziału jest aż 300 milionów dolarów
  6. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  7. Zaadopotowali małego, słodkiego szczeniaczka. Po kilku miesiącach z przerażeniem patrzyli, jakie zwierzę z niego wyrasta

Źródło: tweetcat.net

Poprzedni artykułMama Doroty Wellman zmagała się z poważną chorobą. Były najlepszymi przyjaciółkami
Następny artykułOperacje plastyczne to dla niej codzienność. Własnie przeszła szesnastą
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.