Dla wielu osób interesujących się astrologią nadchodzący, 2022 rok będzie nowym początkiem. A co czeka miłośników znaków zodiaku jeszcze przed nim, w ostatnim tygodniu grudnia? Jak łaskawy jest dla nich horoskop?

Na co w nadchodzących dniach mogą liczyć przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku?

Horoskop na ostatni tydzień grudnia

Wodnik na przykład może spać spokojnie. Wszystko, co planuje z okazji przyjęcia sylwestrowego, którym mocno się stresuje, wyjdzie nawet lepiej, niż było to planowane! Dokładnie odwrotnie będzie niestety w przypadku zodiakalnych Ryb. Te mogą się nadchodzącymi dniami nieco zawieść.

Barany będą wręcz promieniowały zdrowiem i witalnością. To właśnie one będą rozkręcały wszystkie sylwestrowe imprezy, na których się pojawią. Zodiakalne Byki z kolei bardziej niż na towarzystwie powinny skupić się na bliższej relacji, gdyż ta nieoczekiwanie może w tym tygodniu zrobić krok naprzód.

Osoby spod znaku Raka powinny się za to przygotować na spore zmiany. W ich życiu może zadziać się coś, co odwróci je niemalże do góry nogami. Dla zodiakalnych Panien z kolei wszystko potoczy się w przewidywanym i co najważniejsze dobrym kierunku. Lwy za to zmierzą się z trudnymi dylematami, których rozwiązanie nie musi być ani proste, ani przyjemne. Nie warto jednak od nich uciekać, bo sprawy te same nie znikną.

Zodiakalne Wagi i Skorpiony muszą uważać na swoje relacje miłosne. Mogą bowiem zostać wystawione na próby lub nieźle się zawieść. Koziorożce niestety dojdą do przykrych wniosków na koniec roku, za to Bliźnięta poczują się wyjątkowo kochane. Osoby spod znaku Strzelca powinny być w tym tygodniu wyjątkowo wierne swoim przekonaniom.

horoskop
fot. studioroman, canva.com

Źródło: radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski pokazał choinkę. Ludzie wybuchają śmiechem na jej widok
  2. Agata Duda jak Zenek Martyniuk. Fani zdębieli na jej widok
  3. Gienek i Andrzej złożyli życzenia fanom. Ostatnim zdaniem rozbili bank

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl