Prowadzący „Pytania na śniadanie” często angażowani są także do kręcenia dodatkowych materiałów umieszczanych w mediach społecznościowych programu. Nie wszyscy wykazują się wówczas dużym zaangażowaniem i energią, ale Ida Nowakowska i Olek Sikora na pewno tak.

W sieci pojawiło się bowiem jedno z takich nagrań, na którym widać właśnie tę dwójkę. Na nagraniu Ida popisuje się swoimi umiejętnościami, a pod wrażeniem był nie tylko jej kolega, ale na pewno też widzowie.

Ida Nowakowska tańczy przed Olkiem Sikorą

Na wspomnianym wyżej, krótkim wideo widać jak prowadzący przechadzają się po giełdzie kwiatów. Mężczyzna wygląda jednak na dosyć przybitego. W kompletnie odmiennym nastroju jest za to jego koleżanka, która ochoczo, a przy tym ponętnie tańczy do podłożonej muzyki. Tak rozkręca tym swojego współprowadzącego, że ten po chwili do niej dołącza i resztę choreografii kontynuują razem.

Nie może dziwić fakt, że ruchy Nowakowskiej są tak imponujące, bo przecież ta skończyła szkołę baletową, a w przeszłości występowała także w „You can dance”. Jej talentu wszyscy byli świadomi. Zaskakujące mogły być za to bardzo sprawne ruchy Sikory, który przecież nie ma przeszłości związanej z profesjonalnym tańcem.

Można jednak założyć, że prezenter wszystkiego nauczył się właśnie na TikToku, na którego nagrywał również ten materiał. Olek bardzo lubi tę platformę, co zostało udowodnione na innym z materiałów nagrywanych na potrzeby „Pytania na śniadanie”. Grał on w grę z Małgorzatą Tomaszewską, która polegała na tym, by zgadywać popularne na TikToku piosenki. Podczas gdy prezenterka znała raptem jedną, Sikora popisał się wiedzą praktycznie przy okazji każdej z nich.

Czy Ida Nowakowska nagra coś u Olka Sikory?

Wspomniane wyżej wideo pojawiło się na profilu Telewizji Polskiej, ale niewykluczone, że Olek chętnie nagrałby coś z Idą Nowakowską również na swoje konto. Niestety póki co nie może tego zrobić, bo to zostało skradzione!

Prezenter kilka dni temu informował o tym, że ktoś bezczelnie włamał się na jego profil, zmieniając nazwę i główne zdjęcie. Mało tego, usunął też wszystkie dotychczas opublikowane TikToki. Olek zawiadomił na Instagramie, że będzie chciał wyciągnąć konsekwencje względem tego „żartownisia”. Jemu oczywiście do śmiechu nie było.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie poprowadzi nowej edycji „You can dance”. Dostała inne zadanie
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl