Karol Strasburger już od dawna może czuć się spełniony jako aktor i prezenter, bo w końcu jest gwiazdą jednego z najpopularniejszych teleturniejów w historii polskiej telewizji. Długo nie mógł tak jednak mówić o swoim życiu prywatnym.

Nie zawsze miał bowiem szczęście w miłości. Pierwsza dwa z jego małżeństw niestety nie przyniosły mu nawet choćby jednego potomka. Ta sytuacja zmieniła się dopiero po latach.

Ile dzieci ma Karol Strasburger?

Choć aż trudno sobie to w pierwszej chwili uzmysłowić, Karol Strasburger był bezdzietny aż do 72. roku życia! Dopiero w 2019 roku przyszła na świat jego córeczka Laura, która do dziś pozostaje jedynym dzieckiem prezentera. Jest ona owocem miłości aktora z o 37 lat młodszą Małgorzatą Weremczuk.

Jak można było przypuszczać, wieść o tym, że Karol Strasburger po siedemdziesiątce został ojcem, wywołała w opinii publicznej sporą burzę. Jedni twierdzili, że młodsza partnerka naciągnęła go na dziecko, a inni mówili, że to nieodpowiedzialne, by w takim wieku zostawać ojcem, bo może się to negatywnie odbić na samym dziecku

Wszystkie głosy krytyki po latach zostały jednak stłumione. Laura rośnie na zdrową dziewczynkę, a mama i tata otaczają ją miłością. Prezenter niedawno udzielił zresztą wywiadu, w którym wyjawił, że przez córkę musiał zmienić swój od lat stały harmonogram dnia. Teraz raczej nie opuszcza domu przed 10 rano, bo najpierw musi zadbać o swoją pociechę.

Karol Strasburger i jego sympatia do dzieci

Choć Karol Strasburger bardzo późno doczekał się potomstwa, to wszystkie dzieci darzył specjalnym uczuciem już wcześniej. Całkiem niedawno wziął nawet udział w charytatywnym pokazie mody, w ramach którego pokazywał się na wybiegu z różnymi dzieciakami. Widać było, jak wielką satysfakcję sprawia mu pomaganie im.

Co ciekawe, tamten występ doprowadził do wysypu plotek, które mężczyzna musiał zdementować. Uszyto mu bowiem zbyt duży strój, przez co wyglądał na wychudzonego. Karol Strasburger za pośrednictwem Instagrama wytłumaczył, że to nie efekt jego stanu zdrowia, a zbyt dużych ciuchów.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karol Strasburger zdradził, kto odpowiada za jego dowcipy w „Familiadzie”. Szczere wyznanie gwiazdora
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”

Źródło: se.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl