Lelum.pl

Fot. screen z youtube.com @mistrzowiedomowychwypiekow

Ile zarabia Ewa Wachowicz? Legendarna Miss zarabia kosmiczne kwoty na gotowaniu

22 Stycznia 2019

Autor tekstu:

Agnieszka Kruk

Ile zarabia Ewa Wachowicz? Była Miss Polonia zarabia oszałamiające kwoty na swojej największej pasji, czyli…gotowaniu. Zobacz, ile i w jaki sposób zarabia legendarna piękność!

Ile zarabia Ewa Wachowicz? Była Miss Polonia zarabia oszałamiające kwoty na swojej największej pasji, czyli…gotowaniu. Zobacz, ile i w jaki sposób zarabia legendarna piękność!

Ewa Wachowicz nigdy nie ograniczała się tylko do jednej profesji. Od zawsze była przedsiębiorcza i chwytała się różnych zajęć. Gwiazda zajmuje się produkcją, a jako prowadząca własnych programów kulinarnych podbija serca Polaków. Jeśli zastanawiacie się na czym i ile zarabia Ewa Wachowicz, mamy dla was odpowiedź. Kwoty są oszałamiające!

Ile zarabia Ewa Wachowicz?

Znana dziennikarka i była Miss Polonia jest wyjątkowo wszechstronną osobą. Może pochwalić się nie tylko zdobyciem korony w największym konkursie piękności w Polsce, gwiazda udzielała się również w polityce i od wielu lat jest prezenterką w telewizji Polsat.

Jednak prawdziwą popularność zapewniła jej na pozór zwyczajna pasja: gotowanie! Wachowicz wyprodukowała jeden z najbardziej popularnych programów kulinarnych – Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Program nadawany był przez 10 lat i cieszył się ogromną popularnością. Niestety Makłowicz i Wachowicz pokłócili się ponad 10 lat temu, gdy ten dowiedział się, że była Miss Polonia zamierza prowadzić swój własny program kulinarny.

Ewa Wachowicz: kariera

Ich drogi rozeszły się, za to Wachowicz zaczęła budować własną karierę w gastronomii. Opłaciło się: w 2007 zaczął być emitowany jej autorski program Ewa gotuje, który zapewnił gwieździe duży przypływ popularności oraz gotówki. Program pozwolił jej na przypomnienie o sobie widzom. Program kulinarny odniósł naprawdę duży sukces i zapewnił Wachowicz stałe miejsce w ramówce Polsatu.

Ewa Wachowicz zapytana o to, co pomogło osiągnąć jej sukces, opowiedziała:

– Najbardziej przedsiębiorczość. Pierwsze pieniądze zarobiłam w wieku kilkunastu lat, pracując w warsztacie stolarskim taty, a potem w sklepie z odzieżą u brata. Sama wtedy zarobiłam na dżinsy w Peweksie… Bycie rozpoznawalną pomaga, kiedy idę na spotkanie z przyszłym sponsorem mojego programu telewizyjnego — powiedziała dla miesięcznika Własny Biznes Franchising.

Ewa Wachowicz: zarobki

Na czym i ile zarabia Ewa Wachowicz? Oczywiście nie na samym programie, gwiazda jest bowiem idealną twarzą dla wielu marek związanych między innymi z akcesoriami kuchennymi. Kilka lat temu na jednym kontrakcie z firmą produkującą dzbanki z filtrem i opakowania na żywność, Wachowicz zarobiła aż 150 tysięcy złotych! Ponadto jej kulinarne osiągnięcia pozwoliły jej na wydanie aż 8 książek z przepisami, które cieszą się dużą popularnością.

Dochodowe są także eventy zakładające pokaz kulinarnych popisów na żywo. Według Super Expressu, Ewa Wachowicz na jednej imprezie z pokazem gotowania na żywo może zarobić nawet 15 tysięcy złotych! Jak widać kariera w gastronomii jest naprawdę opłacalna.

Jak prezentuje się Ewa Wachowicz?

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Była Miss Polonia do dziś olśniewa urodą.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Na swoim instagramie dzieli się zdjęciami z codziennego życia.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Gwiazda znana jest nie tylko z pasji do gotowania, ale również z miłości do gór.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Wachowicz regularnie olśniewa na salonach, gwiazda udziela się w wielu programach telewizyjnych.

Ile zarabia Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz ciężko zapracowała na swój sukces, jak widać opłaciło się jej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. źródła: franchising.pl, superexpress.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Żona Mateusza Gesslera ukrywa się przed mediami. Teraz zdjęcie obiegło media, Edyta to prawdziwa piękność
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nagły apel, Joanna Opozda prosi o pomoc, zwróciła się do wszystkich fanów. "Czasu jest niewiele"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła radykalne kroki. Najpierw oświadczenie, teraz kolejna decyzja
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Sylwester Pawłowski. Związek Artystów Scen Polskich przekazał oficjalny komunikat
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tomasz Komenda walczy ze śmiertelną chorobą? Anna Walter ujawniła przerażające informacje
Czytaj więcej >
Agnieszka Kruk

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]