Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Grażyna Torbicka? Za samo prowadzenie imprezy bierze 16 tysięcy
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 20.01.2019 11:02

Ile zarabia Grażyna Torbicka? Za samo prowadzenie imprezy bierze 16 tysięcy

Ile zarabia Grażyna Torbicka
Fot. instagram.com @moliera2

Ile zarabia Grażyna Torbicka? Znana wszystkim osobowość telewizyjna, na przestrzeni lat wyrobiła swoją markę. Dzięki temu, za samo prowadzenie imprezy bierze 16 tysięcy złotych. To jedynie niewielka część jej dochodów. Jak się okazuje, ponadczasowa gwiazda nie rezygnuje z zajęć stricte telewizyjnych i czerpie naprawdę duże zyski z innych źródeł! Jeżeli jesteście ciekawi, ile zarabia Grażyna Torbicka, lepiej usiądźcie, ponieważ od tak dużych kwot może się wam zawrócić w głowie!

W środowisku medialnym jest bardzo cenioną osobą nie tylko z uwagi pracy w TVP, ale i zajęć mających na celu szerzenie kultury. Jej wszechstronność pozwoliła na czerpanie zysków z różnych źródeł, a zagraniczne marki biją się o jej względy. Ile dokładnie zarabia Grażyna Torbicka? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Ile zarabia Grażyna Torbicka? W dwie godziny nawet 16 tysięcy

Sławę zyskała w 1985 na łamach TVP, kiedy u boku Włodzimierza Szaranowicza prowadziła program Sportowa Niedziela. Przez lata była związana z telewizją polską. Śmiało można powiedzieć, że Grażyna Torbicka to kultowa osobowość telewizyjna, szczególnie z uwagi na to, że zdecydowała się odejść dopiero po 31 latach kariery.

W marcu 2016 roku zadeklarowała, że odchodzi z telewizji polskiej, nie oznacza to jednak, że nie ma już zajęć, z którym może czerpać środki. W karierze dziennikarki mogliśmy zauważyć, że świetnie odnajduje w roli prowadzącej. Jak podaje fakt.pl, za dwugodzinną imprezę telewizyjną zgarnia 16 tysięcy złotych. Ten sam portal policzył, że w ciągu miesiąca prowadzi ich około pięciu, co daje wynik 80 tysięcy złotych miesięcznie!

Za granicą zarabia dwa razy więcej

Co więcej, 59-letnia Grażyna Torbicka działa nie tylko w Polsce. Profesjonalizm i wypracowana marka prezenterki za granicą ceniona jest o wiele wyżej. Jak podaje fakt.pl, za prowadzony koncert w Londynie (z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości), stawka Torbickiej wyniosła 40 tysięcy złotych.

Warto zauważyć, że zyski przychodzą nie tylko na telewizji, ale także kampaniach reklamowych. W 2016 roku prezenterka została ambasadorką francuskiej marki L’Oreal Paris. Na początku 2018 roku kobieta wzięła udział w zjawiskowej reklamie marki. Według party.pl Torbicka miała zarobić za nią 500 tysięcy złotych, ten sam portal zdradza, że firma była gotowa zapłacić nawet 200 tysięcy więcej.

Jak się okazuje, ambasadorka nie zrezygnowała całkowicie z pracy telewizji. Od 7 listopada 2018 roku prowadzi swój autorski program Grażyna Torbicka zaprasza, nie zdradza jednak swoich zarobków.

Jak Grażyna Torbicka wyglądała kiedyś? Zobacz ostatnie zdjęcie:

ile zarabia Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka jest ceniona nie tylko w środowisku medialnym, ale także kulturowym.

ile zarabia Grażyna Torbicka

Stawka Grażyny Torbickiej za prowadzenie imprezy telewizyjnej wynosi 16 tysięcy złotych.

ile zarabia Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka została ambasadorką marki L’Oreal Paris. Za reklamę z jej udziałem miała zarobić pół miliona złotych.

ile zarabia Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka działa również za granicą. Za prowadzenie koncertu w Londynie miała zarobić 40 tysięcy złotych.

Ile zarabia Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka wypracowała sobie markę, dzięki której jest cenioną i szanowaną osobowością telewizyjną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Pochwaliła się NOWYM domem
  2. Agata Duda w USA. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania!
  3. Katarzyna Warnke jest starsza od męża o 10 lat! Są jedną z piękniejszych par

Źródło: party.pl, fakt.pl