Impreza całkowicie zmieniła życie Renaty, a mąż kobiety z pewnością nie będzie patrzył na nią tak samo. Mężczyzna nie umie się pozbierać po tym, co stało się z ich związkiem. Co bardziej wierzący znajomi sugerują, że kobieta jest opętana. Kobieta porzuciła wszystko, co było dla niej w życiu ważne. Co na to terapeuci?

Tworzyli dobry, udany związek. Nigdy nie mieli poważniejszych problemów. Ich życie było jak bajki, między innymi dzięki temu, że wyznawali podobne wartości. Oboje wierzący, priorytetyzowali życie społeczności kościelnej i rodzinę. Jedna impreza zmieniła wszystko. Okazała się, że w Renacie żyły zupełnie inne cele, pragnienia i ambicje niż te, o których wiedział jej mąż

To miała być niewinna impreza

Jarek ucieszył się, kiedy żona zapowiedziała mu, że wychodzi na wieczór z przyjaciółką ze studiów, bo jego żona miała w życiu mało rozrywek. Renata zaraz po ich wczesnym ślubie zaszła w ciążę i właściwie od tego czasu spędzała większość dni na opiece nad ich dziećmi. Jarek w tym czasie zarabiał na rodzinę. 

iumpreza
unsplash.com

Renata diametralnie się zmieniła. 

Mężczyzna owszem obawiał się, że takie życie może szybko zmęczyć żonę, ale miał nadzieję, że powie mu o tym. Starał się o zapewnienie jej maksymalnej pomocy ze strony rodziny, odciążał, kiedy mógł. Jak się jednak okazało, w życiu Renaty wciąż czegoś brakowało. Jedna impreza stała się katalizatorem zmian.

Zmiana o sto osiemdziesiąt stopni

Jarek był w szoku, kiedy po imprezie kobieta wróciła zupełnie pijana, prowadzona przez równie pijanego nowego „znajomego”. Od tej nocy w ich życiu zmieniło się wszystko. Renata znalazła sobie pracę i nowe towarzystwo. Zaczęła się zachowywać jak zbuntowana nastolatka, pijąc i imprezując. Zaczęła martwić się o nią cała rodzina. 

Po pewnym czasie Jarek miał tego dość i para się rozwiodła. Skąd jednak takie zachowanie u statecznej żony i matki? Takie zachowanie żony i matki, która do tej pory żyła zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa może być przejawem chęci „zrzucenia jarzma”, życia w zgodzie ze sobą, a nie innymi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

impreza
unsplash.com

Życie rodzinne przestało wystarczać Renacie. 

impreza
unsplash.com

Ich małżeństwo tego mnie przetrwało. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułDzieliły jedną garderobę i jednego mężczyznę. Wszyscy na planie serialu byli w szoku
Następny artykułKot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego