Irena Kwiatkowska: dzieci nie były jej pisane. Ceniona aktorka umarła w wieku 98 lat, ale nigdy nie doczekała się potomstwa. Czy kwestionowała tę decyzję? Swoje życie sprowadzała do grania, a scena i srebrny ekran stanowiły jej drugi dom. W Polsce osiągnęła w kinie wszystko, co aktor jej pokroju mógł zdobyć. Nigdy nie żałowała…   

Artystka filmowa i kabaretowa rozśmieszała nas do łez w takich kultowych produkcjach jak: Czterdziestolatek, Motylem jestem, czyli romans 40- latka czy Hallo Szpicbródka. Spełniona rolą Kobiety pracującej, nie mogła sobie pozwolić na życie prywatne, w których byłoby miejsce dla potomstwa. Irena Kwiatkowska: dzieci nie były dla niej priorytetem. 

Czy Irena Kwiatkowska miała dzieci? 

Patrząc na filmy, w których 98-letnia nieżyjąca już gwiazda kina miała okazje wziąć udział, trudno byłoby obwiniać ją za brak dzieci. Praktycznie całe swoje życie podporządkowała zobowiązaniom zawodowym, które sprowadzał się nie tylko do występowania w filmach. Oprócz tego, przez blisko 65 lat współpracowała z Polskim Radiem, w którym również pracował jej maż, Bolesław Kielski. 

Irena Kwiatkowska: dzieci w jej życiu nie mogłyby mieć miejsca. Choć brzmi to dosyć smutno, gwiazda szczerze mówiła o swoim zdaniu na ten temat. Żyjąc z partnerem przez 47 lat, świetnie czuli się we własnym towarzystwie. Ten związek był godny naśladowania, a ich miłość- naprawdę wyjątkowym uczuciem!  

Irena Kwiatkowska: dzieci nie były częścią jej życia?  

Pracowite życie cenionej gwiazdy było zatem podporządkowane filmowi. Jednak nie można powiedzieć, że wartości wyznawane przez Irenę Kwiatkowską nie obejmowały rodziny. Sama urodziła się w wielodzietnej familii, która składała się z trzech sióstr! Być może nie widziała się w roli wychowującej matki? Niestety, nigdy się już tego nie dowiemy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Irena Kwiatkowska dzieci
Fot.: gogag1977/ Instagram 

Irena Kwiatkowska: dzieci nigdy nie pojawiły się w jej życiu, chociaż ona nie żałowała tej decyzji. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo użyć zamiast papieru do pieczenia? Szybki i łatwy sposób
Następny artykułAnia Starmach z mężem. Kim jest mąż gwiazdy TVN? Jest bardzo przystojny
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.