Jak się ubrać do Opery Leśnej w Sopocie? Festiwale muzyczne sprzyjają letnim stylizacjom. Słońce, muzyka, przyjaciele- brzmi świetnie! A gdzie w tym wszystkim znajduje się moda? Sprawdźmy!

Jak się ubrać do Opery Leśnej w Sopocie- zadaje sobie pytanie każdy fan wakacyjnych koncertów pod gołym niebem. To właśnie położenie miasta świadczy o dowolności w kwestii doboru letnich stylizacji!

Jak się ubrać do Opery Leśnej ?

Do Opery Leśnej ubieramy się według naszego gustu, z racji na sprzyjający temu klimat. Dostęp do morza, piasek, gofry z posypką i luźna atmosfera- wszystko to składa się na naszą garderobę w czasie trwania festiwalu. Co sprawiło, że po dziś dzień nie brakuje tutaj chętnych rozrywki w muzycznym wydaniu? Opera została wybudowana w 1909 r. i stała się świadkiem wielu kultowych już występów. Jeżeli chcesz się zainspirować kilkoma przykładami z poszczególnych dekad, to odsyłamy do benefisu Maryli Rodowicz z lat 70. XX w. Opaska na głowie, rozkloszowane u dołu sukienki, czy drewniaki sprawiły, że po dziś dzień piosenkarka utrzymuje status legendy. Warto więc pomyśleć o pójście w jej modowe ślady wybierając się na teren festiwalowy!

[td_block_13 limit=”1 post_ids=”36939]

Jakie ubranie do Opery Leśnej?

W twojej walizce nie może zabraknąć zwiewnych sukienek, delikatnych bluzek w kwiatowe motywy i ciekawych dodatków w stylu słomianego kapelusza. Kobiecość rządzi! Koniecznie pamiętaj o gustownych akcesorium w stylu małego plecaczka czy wiklinowego koszyka. Dobrym wyborem może okazać się również flanelowa koszula, która doda Ci otuchy podczas wieczornego wsłuchiwania się w gitarowe dźwięki. Szorty i ogólnie spodnie możemy na ten czas zostawić w domu- w końcu mamy okazję do wykazania się znajomością trendów. Żeby się na taką wykreować, w tym sezonie wystarczy, że odwołasz się do tego, co już było. Chociaż nigdy nie miało wrócić, parafrazując Rodowicz, słowa te nie odnoszą się do każdego aspektu życia. A co dopiero mody, wracającej co krok! Dlatego świetnym rozwiązaniem mogą okazać się ulubione klapki twojej mamy- te z drewnianą koturną.

[td_block_13 limit=”1 post_ids=”37488]

Zastanawiasz się nad dodatkami? Nie wymyślono do tej pory nic lepszego w tej kwestii niż złoto. Warto pochylić się w paru sklepach jubilerskich nad ladą!

Jak się ubrać do Opery Leśnej w Sopocie? – ZOBACZ ZDJĘCIA:  

 

Jak się ubrać do Opery Leśnej w Sopocie
https://www.mohito.com/pl 

Zainspiruj się naturą- kwiatowe zagrania to najlepsze rozwiązanie na festiwal muzyczny! Wybierz sukienkę o romantycznym zabarwieniu. 

 

1
2
3
4
Poprzedni artykułWeronika Truszczyńska – kim jest gwiazda Top Model?
Następny artykułJak się ubrać do pracy w sklepie spożywczym? Praktyczne rozwiązania
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.