Spanie w pracy to sztuka. Jeżeli chcemy ją uprawiać, musimy opanować ją do perfekcji. Nie każdy ma szczęście spania z otwartymi oczami. Dla tych, którzy tego nie potrafią, mamy kilka cennych rad. Sprawdźcie jak tego dokonać!

Wiadomym jest, że dobry pracownik, to wyspany pracownik. Oczywiście jako pracownicy, powinniśmy sami pilnować swojego stanu i przychodzić do pracy wypoczęci. Rzadko jednak kto przychodzi rano w pełni zrelaksowany. Mamy dla was sprawdzone sposoby na to, jak zdrzemnąć się w pracy 😉

Jak spać w pracy?

Doktor James Neubauer z amerykańskiego Instytutu Zaburzeń Snu, uważa, że drzemka w okolicy południa, jest w interesie pracodawcy:

– Drzemka w czasie służbowym, najlepiej we wczesnych godzinach popołudniowych, jest zatem w interesie firmy, ale nie wszyscy pracodawcy zdają sobie z tego sprawę.

Z badań jakie przeprowadził Instytut Zaburzeń Snu, wynika, że co 10 Amerykanin przysypia w pracy. Zanim pracodawcy zrozumieją jak ważna jest drzemka w czasie pracy, zdradzimy wam kilka cennych wskazówek jak nie dać się złapać i szybko zasnąć 😉

1. Spanie przy biurku

Zdecydowanie odradzamy wam tę opcję. Spanie przy biurku z otwartym komputerem, głową podparta na dłoni i ciemnymi okularami na nosie, to fuck-up gwarantowany. Lepiej idź do toalety, a jeżeli masz taką możliwość, powiedz osobie obok, że wrócisz za 10 min i idź przespać się do samochodu na 20 😉

2. Szybka drzemka

W prace bardzo ważna jest prędkość zaśnięcia. Do tego pomogą nam różne rekwizyty. Amerykanie wymyślili kilka łatwych tricków: pluszowy miś trzymany pod pachą, ciepłe skarpetki i relaksacyjna muzyka.

3. Do pracy!

Pracownicy amerykańskich korporacji wiedzą, że 20 minut to maksymalny czas nieobecności. Powyżej tego czasu, szef może wyciągnąć od nas smutne konsekwencje. Pamiętaj o ustawieniu budzika!!!

źródło:ckm.pl

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Iron Majdan: Wypadek na planie, Rozenek poturbowana. Dostała w TWARZ
  2. „Wiedźmin” w wersji… P0RNO. Poznaj Geralta i jego nagi miecz
  3. Oglądasz porno? WHO: To choroba psychiczną