Michał Wiśniewski wystąpił w YouTubowym programie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora pt. „Domówka”, gdzie zdradził kilka faktów ze swojego małżeństwa z Polą. Słynny piosenkarz powiedział m.in. jak nazywa pieszczotliwie swoją małżonkę. Trzeba przyznać, że powód do tego ma całkiem oryginalny.

Dowborowie cieszą się wielką popularnością, dlatego wiele osób chętnie gości w ich programach. Tym razem zaprosili do rozmowy Michała Wiśniewskiego i była to całkiem owocna konwersacja.

Michał Wiśniewski o swoim małżeństwie

Słynny wokalista grupy Ich Troje już dawno temu zdradził, że poznał swoją małżonkę przez popularną aplikację randkową. Połączyło ich przede wszystkim doświadczenie życiowe. Co ciekawe, początkowo Pola nie wiedziała z kim ma do czynienia, co wyszło po jakimś czasie.

Na początku związku Michał Wiśniewski nie był zbyt wylewny i nie chciał udzielać informacji na ten temat, dlatego mało kto znał tożsamość jego żony. Dopiero po jakimś czasie zdecydował się na taki krok i dziś już wszyscy wiedzą, kim jest Pola Wiśniewska. Nagrali nawet wspólny teledysk.

Para wychowuje swojego syna Falco Amadeusa, który zarówno dla niego, jak i dla niej jest już piątym dzieckiem. Kilka dni temu piosenkarz pojawił się w programie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora pt. „Domówka”, w którym zdradził m.in. jak pieszczotliwie nazywa swoją żonę.

Kropka dlatego, że wielką nadzieją, że to jest ostatnia – powiedział Michał Wiśniewski.

Życzymy, by tak właśnie się stało.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Pojechali do Andrzeja i Gienka z Plutycz. Aż ciężko uwierzyć, jaki widok zastali na miejscu

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl