Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? Jeśli masz zaokrągloną twarz i chcesz wyglądać spektakularnie na weselu, przygotowałyśmy dla ciebie kilka fryzur, w których twoja okrągła buzia będzie wyglądać najlepiej.

Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? Kilka prostych tricków, o których warto pamiętać sprawi, że wyciągniesz ze swojej twarzy wszystko co najlepsze i nikt nie będzie mógł oderwać od ciebie wzroku.

Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy? 

Podzieliłyśmy typ uczesania ze względu na długość włosów. Jeśli myślisz nad obcięciem włosów, koniecznie przeczytaj, jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy będzie wyglądać najlepiej. Jeśli nadal nie jesteś pewna jak uczesać się na wesele mając okrągłą twarz, zajrzyj do naszej galerii zdjęć, w której będziesz mogła zobaczyć jak wygląda dana fryzura. 

DŁUGIE WŁOSY

Jeśli masz długie włosy, jeśli chcesz pójść na wesele w rozpuszczonych włosach, koniecznie postaw na fale. Co to oznacza? Pofalowane długie włosy w zestawieniu z okrągłą twarzą sprawią, że buzia będzie wyglądać na szczuplejszą i bardziej pociągłą. Fale skutecznie wysmuklą twoją twarz, zwłaszcza jeśli najbardziej pofalowane będą w okolicach czoła.

ŚREDNIA DŁUGOŚĆ

Jeśli jesteś posiadaczką włosów średniej długości i zastanawiasz się jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy sprawi, że będziesz wyglądać najkorzystniej, zdecydowanie unikaj wszystkiego, co symetryczne. Wybierz raczej fryzurę z przedziałkiem zaznaczonym z boku lub dłuższą grzywką opadającą na jedną stronę twarzy. Taki zabieg optycznie wydłuży i wysmukli twarz.

KRÓTKIE WŁOSY

Jeśli masz krótkie włosy i okrągłą twarz, najlepiej będziesz wyglądać, kiedy podniesiesz włosy do góry – to skutecznie wysmukli i wydłuży twoją twarz. Jeśli włosy będą opadać na jedną stronę twarzy, asymetrycznie, optycznie wydłuży to twarz. Unikaj oklapłych, ciężkich włosów. 

Jakie fryzury nie pasują do okrągłej twarzy?

Skoro już wiesz, jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy będzie najlepiej do ciebie pasować, warto zastanowić się jakich fryzur unikać mając okrągłą buzię.

Na pewno należy wystrzegać się takich fryzur, które kończą się na linii szczęki. Boby z krótkimi grzywkami również nie będą wyglądać najkorzystniej przy okrągłej twarzy.  Unikaj też loków oraz przedziałka na środku głowy – loki sprawią, że twoja twarz będzie sprawiała wrażenie krótszej i szerszej, a przedziałek na środku głowy dodatkowo zaokrągli twarz.

Oprócz odpowiednio dobranej fryzury do twojej okrągłej twarzy, warto zadbać o dobrze zrobiony makijaż, który skutecznie wysmukli twarz i wyeksponuje twoje atuty jak oczy czy kości policzkowe. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jaka fryzura na wesele do okrągłej twarzy
Fot.instagram.com @ella_asraf

Jaka fryzura sprawdzi się idealnie na wesele mając długie włosy? Fale sprawdzą się idealnie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJaka fryzura na wesele dla 40-latki? Postaw na naturalność
Następny artykułIle zarabia Agnieszka Dygant? Zarobki gwiazdy są kosmiczne
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.