Jamnik podczas popołudniowego spaceru zaprowadził swoją właścicielkę prosto do studzienki kanalizacyjnej. Zdezorientowana kobieta zupełnie nie wiedziała, o co może chodzić jej ukochanemu pupilowi. Kiedy usłyszała ze środka tajemniczy dźwięk, postanowiła niezwłocznie to sprawdzić. To, co zobaczyła, sprawiło, że nie mogła przestać płakać.

Na pozór zwyczajny dzień, dla naszej bohaterki zamienił się w piekło, którego nie zapomni do końca życie. Okrycie, którego dokonał jej czworonóg, sprawiło, że łzy płynęły z jej policzków strumieniami. Czegoś podobnego nie mogłaby się spodziewać nawet w najgorszych snach.

Jamnik dziwnie się zachowywał

Nieustanne szarpanie i ciągnięcie, wydawało się jego właścicielce mocno podejrzane. Jej pupil nigdy nie postępował w ten sposób. Musiała koniecznie dowiedzieć się, co takiego kryje się za jego niecodziennym zachowaniem.

Charmaine Keevy dość szybko zrozumiała, że psiak chce jej pokazać studzienkę kanalizacyjną. Kiedy podeszła nieco bliżej, usłyszała dochodzące ze środka, podejrzane odgłosy. Kobieta początkowo przekonana była, że sprawcą zamieszania jest kotek, który utknął wewnątrz i nie może się wydostać. W momencie, gdy kobieta usłyszała płacz, zrozumiała, że jej myślenie było błędne.

Kobieta zamarła

Przerażona kobieta niezwłocznie zatrzymała pierwszy nadjeżdżający samochód. Kierowca, Cornie Viljoena znalazł metalowy pręt i uchylił betonową pokrywę studzienki. Pomimo tego, że miała ona aż 1,8 metra głębokości, niezwłocznie wszedł do środka.

Na jej dnie leżał noworodek z nieodciętą jeszcze pępowiną. Wokół maluszka grasowały czerwone mrówki, które całe szczęście nie zdążyły go jeszcze zaatakować.

-Nie wiedziałem, czy dziecko nie jest zranione, więc starałem się je delikatnie podnieść – wspomina Cornie Viljoena.

Kobieta bez chwili wahania wezwała karetkę pogotowia. Maleństwo potrzebowało natychmiastowej pomocy. Na ten moment malutka przebywa w inkubatorze, gdzie powoli dochodzi do siebie. Jej matka nie została odnaleziona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
Jamnik
facebook.com

Jamnik podczas spaceru usłyszał podejrzane odgłosy.

Jamnik
facebook.com

Na dnie leżał noworodek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy dorosłe psy otoczyły nowo narodzone kocięta. Finał nie mógł być inny
  2. Dwa szczeniaki rzuciły się na spacerującego kota. Jego reakcja mówi wszystko

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułKolor Pantone 2020 w kolekcji Baldowski
Następny artykułZiemniaki przyrządzone w podany sposób to prawdziwy hit. Twoja rodzina nie będzie chciała jeść nic innego
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.