Kilka dni temu pojawiły się w mediach informacje o tym, że Mikołaj Roznerski rzekomo rozstał się z Adrianą Kalską. Aktorka później potwierdziła te doniesienia. Czy jest szansa, że jeszcze do siebie wrócą?

Wciąż muszą bowiem pracować ze sobą na planie M jak miłość. Co ciekawe, może się to dla nich okazać zbawienne.

Mikołaj Roznerski zejdzie się z Adrianą Kalską?

Jak miałoby do tego dojść? Super Express zapytał o opinię w sprawie panią psycholog. Ta udzieliła ciekawej odpowiedzi. Choć według niej są szanse na to, że wspólna praca pomoże aktorom znów się związać, może też zadziałać wręcz przeciwnie, znacznie komplikując im sprawy zawodowe.

Co w takim razie powiedziała ekspertka? Wyjawiła, że jeśli para rozstała się w dobrej atmosferze i wciąż ma do siebie wzajemny szacunek, wspólna praca, tym bardziej taka aktorska, może na nich podziałać niczym terapia. W efekcie, dzięki takiej odskoczni, być może znów się w sobie zakochają.

– Po rozstaniu ważne jest to, żeby umieć wybaczyć trudne rzeczy, co nie jest tożsame z zapomnieniem. Myślę, że szczególnie parze dobrych aktorów może to psychologicznie wyjść na dobre – tłumaczy psycholog.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zgoła inaczej będzie, jednak jeśli para żywi do siebie jakąś urazę. Wtedy praca na planie może tylko ją pogłębić, co dodatkowo utrudni im codzienne obowiązki. Myślicie, że uda im się do siebie wrócić?

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”