W ostatnich dniach cała Polska żyje ślubem Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Teraz aktor opublikował zdjęcie, którego podpis nie pozostawa wątpliwości jak teraz będzie brzmiało nazwisko jego żony.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub

Antoni Królikowski to aktor, którego życie miłosne wzbudza wiele zainteresowania mediów. Od czasu jego głośnego związku z Julią Wieniawą, media śledzą każdy jego krok. Niedawno dużym zaskoczeniem był jego ślub z Joanną Opozdą. Para bowiem rozstała się pod koniec zeszłego roku, dopiero niedawno oficjalnie potwierdzili, że do siebie wrócili.

Ceremonia była wielką niespodzianką, do ostatniej chwili wiadomość o ślubie była okryta wielką tajemnicą. Dopiero w dzień ślubu mogliśmy zobaczyć zdjęcia młodej pary, nie pozostawiające wątpliwości, że postanowili się związać małżeństwem.

Wiele osób zaczęło się zastanawiać jak będzie wyglądało wspólne życie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego – w tym jak brzmieć będzie nazwisko panny młodej. Niedawno jej mąż rozwiał wątpliwości i wyjawił jak będzie się teraz nazywać jego ukochana.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Groźny pająk w samochodzie Polki w Australii

Jak będzie teraz brzmiało nazwisko Joanny Opozdy?

Na Instagramie Antka Królikowskiego możemy zobaczyć wiele zdjęć i nagrań z zeszłotygodniowej uroczystości. Na Instastory dużo jest nagrań z wesela wykonanych przez znajomych. Wczoraj zaś wrzucił pierwsze zdjęcie, na którym pozuje ze swoją żoną.

Podpis pod zdjęciem sugeruje, że Joanna Opozda zmieniła swoje nazwisko. Zdjęcie z żoną opatrzył komentarzem „Państwo Królikowscy”, zaś w dołączonych hasztagach znaleźć można jeden, w którym napisał Joanna Opozda-Królikowska. Zdecydowała się zatem na popularne rozwiązanie w postaci podwójnego nazwiska.

Pod zdjęciem zebrali dużo pozdrowień i gratulacji. Do życzeń dołączyły się takie osobistości jak Piotr Stramowski, Saszan, Ada Fijał, czy Agata Młynarska.

Królikowskim gratulujemy i życzymy dużo dobrego na nowej drodze życia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie

Źródło: Instagram