Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem. Opublikowała wymowny wpis
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 23.08.2019 19:56

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem. Opublikowała wymowny wpis

julia wieniawa
instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa jakiś czas temu usunęła z Instagrama wszystkie wspólne zdjęcia, które miała ze swoim, prawdopodobnie byłym, partnerem 35-letnim Baronem. Aktorka nie skomentowała spekulacji, jednak podzieliła się z fanami wymownym wpisem, który nie pozostawia złudzeń.

Od kilku dni nie opadają emocje związane ze związkiem Julii Wieniawy. Młoda aktorka słynie z tego, że nie ma problemu z dzieleniem się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie zebrała dość pokaźną publiczność. Niestety na wypowiedź dotyczącą rozstania z nowym partnerem musieliśmy trochę poczekać. Julia Wieniawa przerwała milczenie.

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem?

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Piękna aktorka potwierdziła podejrzenia internautów i w rozmowie z Vogule Poland przyznała, że znów jest singielką.

– Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć.- odpowiedziała na doniesienia Wieniawa.

Ponadto w swojej wypowiedzi rozwiała plotki o nowym związku, które pojawiły się chwilę po zamieszczeniu wspólnego zdjęcia z Michałem Trzeciakowskim.

Zdjęcie, które mówi wszystko

Julia Wieniawa nie powiedziała nic więcej na temat rozstania, nie zamieściła też oficjalnej informacji na swoim profilu, jedyna jej wypowiedź na ten temat to rozmowa telefoniczna z Vogule Poland.

Poprzednie rozstanie młodej aktorki było dużo bardziej medialne i zostało szybciej potwierdzone przez obie strony, zarówno przez Antoniego Królikowskiego, jak i przez Julię Wieniawę. Tym razem jest inaczej, aktorka zabrała głos dopiero teraz, a Baron nadal milczy.

Julia Wieniawa pod swoim najnowszym zdjęciem pisze:

– Zmiany są bolesne. Ale nic nie jest tak bolesne, jak utknięcie w miejscu, do którego nie pasujesz- to zdanie jest wystarczająco wymowne. Czy skierowane jest do Barona?

Warto też wspomnieć, że 35-letni muzyk nie usunął ze swojego profilu zdjęć z 20-letnią byłą partnerką. Czy ma nadzieję na powrót?

Zobacz zdjęcia:

julia wieniawa

To zdjęcie zdradziło wszystko! Opis Julii jest na tyle wymowny, że nie mamy już wątpliwości co do jej rozstania z Baronem.

julia wieniawa

Julia Wieniawa tak podpisała swoje zdjęcie.
„Zmiany są bolesne. Ale nic nie jest tak bolesne, jak utknięcie w miejscu, do którego nie pasujesz”

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  3. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  4. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  5. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  6. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  7. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego