Julia Wieniawa i Antek Królikowski to para, która zawładnęła światem show-biznesu. Chociaż koniec ich związku to wciąż świeża sprawa, aktorka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską zdobyła się na szczerość i wyznała „poznałam go trochę za wcześnie”. Czy Julia i Antek wciąż pozostają w dobrych relacjach?

Koniec 2018 roku był czasem, kiedy Julia Wieniawa postanowiła zacząć nowy etap w swoim życiu. Kariera gwiazdy nie zwalnia, a ta potrzebuje dużo czasu na realizację nowych projektów. Wejście w nowy rok zaczęła od szczerego wywiadu, w którym rozmawia o życiu i osiągniętych sukcesach. Młodziutka aktorka postanowiła również skomentować swoje rozstanie z Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa jest singielką po 2 latach związku

Kariera Julii cały czas się rozwija i nie rezygnuje z nowych propozycji. Chociaż mówi się często o jej osiągnięciach, to ostatnimi czasy, na głównym celowniku znalazł się jej związek z Antkiem Królikowskim. Po 2 wspólnie spędzonych latach przyszedł czas, kiedy oboje się rozstali. Antek pod koniec grudnia 2018 roku zmontował własny klip do piosenki Nie muszę, ukazując gwiazdę od bardziej prywatnej strony. W opisie filmu napisał, że jest to prezent na 20 urodziny Julki. Co więcej, klip miał być zbiorem wspomnień i jednocześnie podziękowaniem, za wspólnie spędzony razem czas. Para w mniej więcej tym samym czasie oficjalnie potwierdziła, że nie jest już razem

Dlaczego para zakończyła związek?

Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej i wywiadzie dla styczniowego wydania magazynu Viva!. Chociaż rozmowa dotyczyła jej drogi do sukcesu, to nie obyło się bez pytania o rozstanie z Antkiem Królikowskim. Gwiazda przyznaje, że ich czas się skończył, a mogło to wynikać ze zbyt wczesnego wejścia w związek. 

– Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie (śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie […] Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi — powiedziała Julia Wieniawa dla Viva!. 

W tym samym wywiadzie Julia wyznała, że na razie nie ma w planie się zakochać, a czas chce poświęcić pracy.

Czy para dobrze razem wyglądała?

julia wieniawa
Fot. instagram.com/antek.krolikowski 

Antek Królikowski w ramach prezentu i podziękowań, zmontował swój łasny klip do piosenki Nie muszę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRANKING najlepszych włoskich restauracji w Polsce
Następny artykułIle zarabia Beata Kozidrak? Zarobki gwiazdy są kosmiczne
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.