Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub? Popularny wokalista i modelka spotykają się od kilku miesięcy. Bieber oświadczył się swojej partnerce w lipcu, a internet huczy od plotek o potajemnym ślubie najgorętszej pary roku.

Czy to możliwe, że kanadyjska gwiazda i bratanica Aleca Baldwina pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi? Okazuje się, że jest to bardzo prawdopodobne, choć sami narzeczeni temu zaprzeczają.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub?

Wszystko zaczęło się w zeszły czwartek, kiedy reporter magazynu People zauważył Justina Biebera i Hailey Baldwin wchodzących razem do Urzędu Stanu Cywilnego. Według świadków Justin Bieber miał powiedzieć do Hailey: Nie mogę się doczekać, aż cię poślubię. Śledząc zakochanych, reporter miał być świadkiem ślubu piosenkarza i modelki.

W internecie zawrzało od spekulacji — każdy chciał wiedzieć, czy na pewno Bieber i Baldwin wzięli ślub w czwartek. Justin Bieber nie ustosunkował się do pytań fanów, natomiast Hailey Baldwin opublikowała na Tweeterze post, w którym zaprzeczyła jakoby ona i Bieber mieli być już po ślubie.

– Nie jesteśmy po ślubie. Ślub cywilny i ceremonia kościelna to dwie różne rzeczy. Dla mnie ślub jest ważny zawarty dopiero przed Bogiem. – napisała na Tweeterze modelka, po czym skasowała post. Z wyjaśnienia Baldwin wynika, że teoretycznie mogli wziąć ślub cywilny, ale „prawdziwy” ślub wezmą dopiero w kościele.

Magazyn Access zapytał wujka Hailey, Aleca Baldwina podczas tegorocznej gali Emmys o to, czy jego bratanica i kanadyjska gwiazda muzyki pop są już po ślubie.

No cóż, po prostu poszli i się pobrali. Nie wiem, o co tyle hałasu. – powiedział popularny aktor.

Jak podają inne źródła, Justin Bieber i Hailey Baldwin już od jakiegoś czasu planują swoją ceremonię ślubną. Będzie to małe przyjęcie z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Baldwin i Bieber są bardzo religijni i pewne jest, że ślub odbędzie się w kościele. Ceremonia cywilna, która miała miejsce w zeszły czwartek w nowojorskim Urzędzie Stanu Cywilnego była tylko formalności.

– [Justin Bieber i Hailey Baldwin] nie planują dużego, celebryckiego ślubu. Chcą spędzić ten wyjątkowy dzień ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Biorą ślub dla miłości a nie na pokaz. – powiedziała osoba z otoczenia narzeczonych.

Justin Bieber i Hailey Baldwin?

Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin podczas wspólnej kolacji na Bahamach. Para spotykała się wtedy niewiele ponad 2 miesiące. Następnie Bieber wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z siedzącą na jego kolanach Hailey. Pod zdjęciem napisał wzruszające wyznanie miłości:

Moje serce jest cały twój i zawszę będziesz dla mnie na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin i z nikim innym nie chciałbym być, tylko z tobą. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem i tak dobrze się rozumiemy. Nie mogę się doczekać, bo nasze małżeństwo będzie najlepszym okresem naszego życia. – wyznał gwiazdor z Kanady.

Według niepotwierdzonych źródeł, para planuje ślub za kilka miesięcy, najprawdopodobniej ceremonia odbędzie się w Kanadzie, ojczyźnie Justina Biebera.

Myślicie, że Justin Bieber i Hailey Baldwin są idealną parą? Czego im życzycie na nowej drodze życia?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Justin Bieber
Fot.instagram.com @justinbieber

 

Justin Bieber
Fot. instagram.com @justinbieger

 

Justin Bieber
Fot.instagram.com @justinbieber

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krystyna Janda szczerze: „Drugi raz jest ważniejszy i lepszy od pierwszego”
  2. Maffashion rozstała się z Czarkiem? Wszystko na to wskazuje
  3. Meghan Markle napisała książkę kucharska! Kulisy zaskakują

źródło: people.com, harpersbazaar.com, news.sky.com, cosmopolitan.pl