Justyna Żyła: siostra celebrytki to piękna brunetka. Pojawiła się na jednym z ostatnich zdjęć byłej żony polskiego skoczka i zachwyciła internautów. Fani nie mają wątpliwości, podobieństwo jest ogromne: Jak dwie krople wody – piszą na Instagramie. Kim jest siostra Justyny Żyły?

Justyna Żyła: siostra gwiazdy do tej pory nie pokazywała się w jej towarzystwie. Od pewnego czasu była żona Piotra Żyły używa mediów społecznościowych głównie do informowania o swojej pracy, jednak tym razem pochwaliła się wyjątkowym, rodzinnym zdjęciem.

Justyna Żyła: siostra

Siostra Justyny Żyły jest piękną brunetką i pomimo innego koloru włosów, od razu widać, że panie są spokrewnione. Obie mają ten sam, uroczy uśmiech. Ostatnio wybrały się na jesienny spacer, a zdjęcie trafiło do sieci. Internauci obsypali je komplementami i zauważyli, że pomimo trudnych przejść Justyna promienieje.

Justyna Żyła: siostra
instagram.com/justynazyla

Kim jest siostra Justyny Żyły? Siostra Justyny Żyły jest żoną skoczka Aleksandra Zniszczoła. Jakiś czas temu Magdalena chętnie pokazywała zdjęcia z mężem, jednak ostatecznie zdecydowała, że ceni sobie prywatność i zablokowała swoje konto na Instagramie. Nie wiadomo, czym zajmuje się zawodowo, sporo czasu poświęca za to swojej kilkuletniej córce Hani.

Czym zajmuje się Justyna Żyła?

Justyna Żyła zajmuje się dwójką dzieci i realizuje się zawodowo. Korzysta z popularności, jaką przyniósł jej udział w Tańcu z gwiazdami, dzięki czemu ma już spore grono fanów. Na Instagramie ma ponad 70 tysięcy obserwujących, których regularnie zachęca do odwiedzania jej bloga. Była żona polskiego skoczka zamieszcza na nim swoje sprawdzone przepisy kulinarne, a niektóre z nich można nawet zobaczyć w wersji wideo.

justyna żyła: siostra
instagram.com/justynazyla

Po rozstaniu z mężem Justyna Żyła pojawiła się na okładce Playboya, a karierę kontynuowała w telewizji. Poza udziałem w Tańcu z gwiazdami prowadziła własny program Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta, gdzie gościła skłócone pary i pomagała w rozwiązywaniu rodzinnych czy sąsiedzkich problemów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”
  3. Mikołaj Roznerski oświadczył się Adrianie Kalskiej. Gwiazdy „M jak Miłość” wezmą ślub
  4. Anna Lewandowska dała przepis na wodę. To lepsze niż pomidorki z cebulą
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułKobiety będą zachwycone. Naukowcy w końcu wyjaśnili, dlaczego są ładniejsze od mężczyzn
Następny artykułMąż całuje w czoło żonę, która przed chwilą umarła. Zaraz po tym sam osuwa się na ziemię
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.