Jarosław Mergner z programu „Chłopaki do wzięcia” wciąż przyciąga uwagę. Uczestnik wziął ślub, który pokazano w jednym z odcinków. Co jednak dzieje się z jego żoną? Internauci mają wiele pytań.

Jarek poznał Gosię w programie Polsatu. Od razu się jej oświadczył i zapragnął szybkiego ślubu. Ceremonię pokazano w pierwszym odcinku nowego sezonu programu.

„Chłopaki do wzięcia”: gdzie zniknęła żona Jarka Mergnera?

Jarek, po ślubie z Gosią, zdał mieszkanie komunalne, które przyznano mu z urzędu i wprowadził się do żony. O swojej decyzji mówił następująco:

Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę, to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend, to jest bez sensu, a wiadomo, paliwo kosztuje – mogliśmy usłyszeć w programie.

Mężczyzna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Nieustannie publikuje nowe filmy na swoim profilu w serwisie YouTube. Prezentuje na nich, jak gotuje, w co się ubiera i jakie ma nowe hobby.

Jednak internautów niepokoi, że w żadnym z nagrań nie pojawiła się Gosia. Co więcej, na palcu mężczyzny nie widziano obrączki. Brak żony Jarka zaczął zastanawiać jego fanów, którzy zaczęli spekulować, że ślub był ustawką, ponieważ Jarek pilnie potrzebował mieszkania.

Jarek, tak naprawdę jesteś żonaty, czy już jesteś po rozwodzie?- Jarku, gdzie jest twoja ukochana żona? – dopytywali internauci.

Uczestnik programu nie odniósł się bezpośrednio do ich zarzutów, jednak na ostatnim zamieszczonym filmie na jego palcu pojawiła się już obrączka. Jest to wyraźny sygnał dla zaniepokojonych fanów, że relacja wciąż jest aktualna.

Zobacz zdjęcie i film:

chłopaki do wzięcia
Youtube @jarek Mergner chłopaki do wzięcia

Źródło: „Chłopaki do wzięcia” Polsat, Youtube – Jarek Mergner

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?