Paweł Deląg był jakiś czas temu bohaterem nagłówków gazet ze względu na słowa Jarosława Jakimowicza, który nie tylko wielokrotnie obraził swojego byłego kolegę z planu filmowego, ale także zarzucił mu, że ten przez wiele lat ukrywał prawdę o swojej orientacji. Aktor wreszcie się do tych zarzutów ustosunkował.

Deląg udzielił wywiadu dla „Wysokich Obcasów”, w którym poruszał poważne, społeczne kwestie, ale również te prywatne. Przy okazji zdecydował się jasno zadeklarować, jakiej jest orientacji.

Paweł Deląg o swojej orientacji

Jakimowicz w swoich wulgarnych tekstach stwierdził, że posiada całą listę mężczyzn, z którymi Paweł Deląg miał rzekomo wchodzić w intymne relacje. Aktor wówczas bardzo rozsądnie i kulturalnie odpowiadał na chamskie docinki obecnej gwiazdy TVP, ale konkretnie do tematu swojej orientacji się nie odniósł.

We wspomnianym wywiadzie jasno zaznaczył natomiast, że jest heteroseksualnym mężczyzną. Dodatkowo przyznał, że czuje się dosyć dziwnie z tym, że w ogóle musi się do tego przyznawać. Nie ma mu się co dziwić, w końcu wcześniej, przed słowami Jakimowicza nikt nie podejrzewał, że orientacja aktora może być inna.

– Choć czuję się niezręcznie, mówiąc to, ale chcę to powiedzieć, bo taki jestem — podkreślił Deląg.

Paweł Deląg i jego życie miłosne

Wcześniej nikt nie miał wątpliwości co do orientacji Deląga, bo ten ma przecież dzieci, konkretnie dwóch synów, a w przeszłości spotykał się z kilkoma kobietami. W mediach przez lata pojawiały się doniesienia o jego licznych miłościach i kochankach.

Z kim więc Paweł Deląg się spotykał? Nie w każdym przypadku były to oficjalnie potwierdzone związki, ale portale i gazety rozpisywały się o jego relacjach z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Dominiką Kulczyk czy Agnieszką Sienkiewicz.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Foremniak przechodzi prawdziwy kryzys? Poleciała na Dominikanę poukładać myśli
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

Źródło: Super Express/ Wysokie Obcasy

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl