Mimo że obecnie spędzamy więcej czasu w domu, niż gdziekolwiek indziej, wciąż pojawiają się nowe trendy. Zdecydowanie jednym z nich są kamizelki. I jest to trend, który nadal pozostaje w modzie. Jak stylizować kamizelkę na wiosnę 2021?

Jak stylizować kamizelkę na wiosnę 2021?

Wypróbuj warstw

Stylizacja, która jest prosta, w monochromatycznych kolorach, lecz dzięki wielu warstwom prezentuje się bardzo modnie. Podstawowa kamizelka założona na czarny top, w połączeniu ze skórzanymi spodniami w zupełności wystarczy, by na ulicy obejrzał się za Tobą każdy. Uzupełnij swój ubiór dowolnym rodzajem obuwia, niezależnie od tego, czy są to martensy, czy mokasyny.

Postaw na kolor

Znalezienie kamizelki, która ma przyciągający wzrok kolor lub nadruk to łatwy sposób na dodanie swojemu strojowi niebywałego uroku.

Jeżeli chcesz bardziej wyrafinowanej stylizacji, załóż pod spód koszulę zapinaną na guziki. W zeszłym sezonie bardzo modne było połączenie kamizelki z klasyczną, białą koszulę. W tym możesz spróbować fantazyjnych wzorów lub wyszukanych materiałów (np. lejącego jedwabiu).

T-shirt z krótkim rękawkiem

Zwykła, biała koszulka zrównoważy stylizację i nada Twojemu zestawowi swobodnego charakteru.

Kamizelka-blezer

Kamizelki zakładane na ramiona będą hitem tego sezonu. Uwielbiamy te wykonane ze skóry, które w kilka sekund stworzą ciekawą, rockową stylizację.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.