Kanapowcy to program, który cieszy się ogromną oglądalnością. To w nim, mężczyźni z nadwagą zaciekle walczą o powrót do formy. Widzowie bardzo polubili uczestników, którzy w swojej bezpośredniości i zamiłowaniu do jedzenia dawali z siebie wszystko, by schudnąć. Niestety, jeden z nich trafił do szpitala. Sytuacja jest bardzo poważna.

Kanapowcy zyskali ogromną popularność. Nic dziwnego, że widzowie śledzą ich losy również poza programem. Niestety, mamy smutne wieści. Jeden z uczestników trafił do szpitala. Jest załamany.

Kanapowcy go odmienili, choroba może wszystko zmienić

Daniel z programu Kanapowcy dodał na Instagram bardzo smutny post. Informuje w nim, że kilka dni temu trafił do szpitala z przerażającym bólem brzucha. Diagnoza była dla niego ogromnym ciosem. Mężczyzna boi się, że przez wiele miesięcy nie będzie mógł wrócić na siłownię. 

Bohater programu pokazał swoje zdjęcie na szpitalnym łóżku. Okazuje się, że problemem, z którym musi się zmierzyć mężczyzna, są powikłania po wycięciu wyrostka robaczkowego. Ta bolesna przypadłość unieruchomiła Daniela na miesiące.

  1. Brat pierwszej damy wyjawił całą prawdę o Andrzeju Dudzie. Gorzkie słowa podzielą rodzinę?
  2. Kultowy tatar wołowy jest ukochanym daniem mięsożerców. W sieci pojawiła się jego tradycyjna receptura, bez zbędnych udziwnień
  3. Smutne informacje o Bogumile Wander. Mąż musiał oddać ją do ośrodka, choroba postępuje

Daniel zapowiada – Nie poddam się

Bohater programu Kanapowcy jest wyraźne załamany tym, że przez co najmniej 4 miesiące nie będzie mógł wykonywać żadnych ćwiczeń. Niestety jego schorzenie jest na tyle poważne, że przeciążenie organizmu mogłoby bardzo niekorzystnie wpłynąć na jego zdrowie. 

-Jestem po prostu tak załamany, że kolejne 4 miesiące spędzę na kanapie w domu… Płakać się chce, że jak człowiek chce się zmienić i wyglądać super to zawsze stoją na drodze jakieś przeszkody – napisał.

Mężczyzna zapowiada, że nie osiądzie na laurach i ma zamiar – najszybciej jak to będzie możliwe – wrócić do systematycznych ćwiczeń. Jednocześnie prosi swoich obserwatorów o trzymanie kciuków, by udało mu się wytrzymać w swoim postanowieniu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kanapowcy
foto screen Instagram @daniel_kanapowcy_ttv

Uczestnik programu Kanapowcy w szpitalu. Sytuacja jest poważna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Takiego podpisu Dudy jeszcze nie było. Zadziwiający pomysł, straszy wyborców wyimaginowanym zagrożeniem
  2. Niewyobrażalna tragedia, 59 osób straciło życie w jednej chwili. Media przekazały smutne wiadomości ze świata
  3. Marta Manowska uratowała życie staruszce. Gdyby nie gwiazda, finał byłby tragiczny
  4. Wiadomo kiedy Polska otworzy granice. Nagła decyzja premiera zaskoczy Polaków
  5. Uwaga na produkt z Biedronki, wykryto w nim groźną bakterię. GIS alarmuje, lepiej od razu go wyrzuć
  6. Szykuje się rewolucja w życiu Edyty Górniak. Media podały porażające informacje, zamurowało fanów

Źródło: instagram.com telemagazyn.pl

 

Poprzedni artykułNie mieści się w głowie, co wczoraj zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy nie będą w stanie mu wybaczyć
Następny artykułSłodki cocker spaniel czeka na wspólną zabawę. Chyba mu nie odmówisz?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.