Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia Cichopek opowiedziała o swoim małżeństwie z Hakielem. Aktorka zdradziła co ich łączy
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 06.02.2021 08:55

Kasia Cichopek opowiedziała o swoim małżeństwie z Hakielem. Aktorka zdradziła co ich łączy

fot. TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek opowiedziała o swoim małżeństwie z Marcinem Hakielem. Aktorka zdradziła, co tak naprawdę łączy ją z tancerzem. Okazuje się, że oprócz miłości i przywiązania para jest dla siebie… niczym przyjaciele. Mój przyjaciel mąż – przedstawia gwiazda na Instagramie. Wygląda na to, że taniec naprawdę potrafi łączyć ludzi.

Kasia Cichopek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Słynna serialowa Kinga ma na swoim koncie nie tylko sukcesy zawodowe, lecz także prywatne. Aktorka jest szczęśliwą mamą i żoną tancerza Marcina Hakiela. Niedawno opublikowała zdjęcie z ukochanym, które pojawiło się na jej Instgaramie. Aż miło popatrzeć.

Kasia Cichopek: mąż

Mężem Kasi Cichopek jest Marcin Hakiel. Para poznała się na planie tanecznego show Taniec z gwiazdami w 2008 roku. Wspólne ciężkie treningi się opłaciły, ponieważ para wygrała swoją edycję.

Jednak z programu wynieśli coś znacznie ważniejszego niż tylko wygrana. Okazuje się, że zakochali się w sobie bez pamięci! Słowa o tym, że w tańcu rodzą się prawdziwe emocje, nie okazały się być puste.

Ślub i wesele odbyły się w 2009 roku. Na uroczystości pojawili się tylko najbliżsi – rodzina i przyjaciele. Dla wielu Kasia i Marcin to duet niemal idealny i wszystko wskazuje na to, że ich sympatycy niewiele się mylą.

Kasia Cichopek powtarza, że jej mąż wspiera ją w pracy i jest cichym bohaterem wielu jej projektów. Na jednym ze wpisów na Instagramie zdradziła, że to właśnie Marcin zajmuje się stroną biurową, logistyczną, księgową i prawną.

Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym – napisała gwiazda.

Kasia Cichopek dodała zdjęcie z mężem

Okazuje się, że wspólna praca i rodzina to nie wszystko, co ich łączy. Kasia Cichopek wyjawiła, że mąż jest nie tylko jej partnerem, lecz także przyjacielem.

Mój przyjaciel mąż – podpisała zdjęcie z mężem, na którym ona i jej ukochany pozują do sesji. Gwiazda nie zapomniała o hasztagach, które również zdradzają jej stosunek do wpisu: #mójcion #przyjaciele.

Fani aktorki nie mogli przejść obojętnie obok tego wpisu, od razu zaczęli komentować. W większości ich słowa brzmią bardzo pozytywnie, internauci nie mogą się nachwalić artystki i jej męża.

Jednak pojawiły się również głosy, że zdjęcie wygląda nieco nienaturalnie. Inny użytkownik Internetu dodał, że fotografia jest nieproporcjonalna.

Jakieś dziwne to zdjęcie takie nieproporcjonalne…

Trochę sztuczne zdjęcie. Coś nie tak z twarzą męża. Naturalne zdjęcia są lepsze – oceniali.

A wam jak się ona podoba? Możecie je zobaczyć poniżej.

Zobacz zdjęcie:

Kasia Cichopek dodała zdjęcie z mężem. Jednocześnie napisała, co ich łączy.

Para jest dla siebie nie tylko partnerami, lecz także przyjaciółmi.

Wyglądają na naprawdę szczęśliwą rodzinę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram