Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek nareszcie pokazała całą swoją rodzinę w pełnej krasie. Pięć pokoleń na jednym zdjęciu i 100-letnia jubilatka
Sara Karmańska
Sara Karmańska 28.05.2023 12:09

Katarzyna Cichopek nareszcie pokazała całą swoją rodzinę w pełnej krasie. Pięć pokoleń na jednym zdjęciu i 100-letnia jubilatka

Katarzyna Cichopek z babcią
fot. Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym i zawodowym w mediach społecznościowych. Pokazuje tam swoją relację z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, kulisy pracy, podróże oraz rodzinę. Poza jej dziećmi na jej profilu pojawiają się także inni bliscy aktorki, jak choćby jej babcia — co ciekawe, imienniczka gwiazdy. 

Ostatnio aktorka wraz z rodziną świętowali setną rocznicę urodzin pani Katarzyny. Podczas domowej uroczystości pod jednym dachem zebrało się aż pięć pokoleń!

Katarzyna Cichopek świętuje, jej babcia kończy 100 lat

Katarzyna Cichopek nie kryła dumy. Gwiazda serialu „M jak miłość” jakiś czas temu chwaliła się wizytą u nestorki rodu, po której otrzymała imię. Już wtedy zapowiadała, że w kolejnym roku jej babcia będzie obchodzić setną rocznicę urodzin:

– Imię Katarzyna to moje najcenniejsze dziedzictwo, które dostałam od Babci – Kasi. Wraz z imieniem otrzymałam siłę, miłość do życia i szacunek do ludzi. Moja kochana Babcia w przyszłym roku skończy 100 lat. To, co przeżyła i jak podchodzi do świata jest dla mnie źródłem ogromnej inspiracji i wielkiej mądrości – napisała Katarzyna Cichopek pod zdjęciem, na którym trzymała babcię za rękę. 

Zaginione małżeństwo z Warszawy. Twierdzi, że był współpracownikiem Adama Jagły, ujawnił co zaobserwował

Babcia Katarzyny Cichopek skończyła 100. lat. Rodzina zebrała się, by świętować

Dzień 100. urodzin babci Katarzyny Cichopek wreszcie nadszedł. Z tej okazji kobietę odwiedziła cała rodzina, a zdjęciami z tego spotkania aktorka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Na jednym z nich widać ściskające się kobiety, a na drugim można zobaczyć pięć pokoleń, na trzecim natomiast można zaobserwować, że częścią celebracji były także śpiewy. 

– Żyj nam Babciu 200 lat, bo już 100 Cię mamy i kochamy. Przyjechali wszyscy, córka, wnuki, prawnuki i praprawnuki. Jest tak jak lubisz, dużo śmiechu, radości i muzyki – napisała aktorka w poście. 

Katarzyna Cichopek złożyła babci życzenia. Fani dorzucili coś od siebie

Pod postem do Katarzyny Cichopek, w którym składa życzenia urodzinowe swojej babci, dołączają się do niej fani.

– Gratulacje! Piękny wiek i życzę dużo zdrówka.

– Moc serdecznych życzeń urodzinowych dla Babci!

– Najlepszego dla Babci. Moja dziś 103. urodziny obchodzi – czytamy w komentarzach.