Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż aktorki zostawił ją ponad 10 lat temu. Gwiazda programu Twoja twarz brzmi znajomo nie mogła pogodzić się z decyzją męża. Wiemy, co się stało. Po latach Skrzynecka wyjawiła nieznane fakty. 

Niedawno Katarzyna Skrzynecka świętowała 10. rocznicę ślubu z trenerem fitness Marcinem Łopuckim, jednak nie każdy pamięta, że był to już drugi ślub w życiu aktorki. Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż zostawił ją ponad dekadę temu, co wstrząsnęło życiem gwiazdy. Skrzynecka opowiedziała o powodach rozpadu małżeństwa. 

Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż 

Zanim związała się z trenerem fitness, Katarzyna Skrzynecka była żoną Zbigniewa Urbańskiego, oficera policji. Pobrali się w 2003 roku, jednak już w 2007 roku się rozwiedli. Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż aktorki zostawił ją ponad 10 lat temu, z czym przez długi okres nie mogła się pogodzić. 

– W niczym nie zawiodłam ani jako żona, ani jako przyjaciel. Nigdy nie zaniedbałam naszego związku, uczuć, wspólnego domu ani czasu dla rodziny. Widać, Zbyszek znalazł powody, dla których nie czuł się w tej rodzinie szczęśliwy. Nie było mi dane, ich jasno poznać– napisała w oświadczeniu dla Faktu, tuż po rozstaniu. 

Dla aktorki odejście męża było wielkim ciosem, szczególnie że nie znała konkretnych powodów, dla których mąż zdecydował się ją zostawić. 

– Mimo że w tej chwili ciężko mi się z tym pogodzić. Pomimo wszystko uważam, że byliśmy szczęśliwym małżeństwem i było to najlepsze, co mogło mnie w życiu spotkać. Mąż zdecydował inaczej. Oddałabym wiele, by tak się nie stało – mówiła w Fakcie

Dlaczego mąż zostawił Katarzynę Skrzynecką? 

Plotkowano o tym, że mieli kompletnie inny plan na życie. W 2006 roku Katarzyna Skrzynecka była na szczycie swojej popularności i prowadziła Taniec z Gwiazdami. Jej życie kręciło się wokół kariery, za to ówczesny mąż chciał już założyć rodzinę. Po latach gwiazda zaprzeczyła plotkom i zasugerowała, że były mąż nie był wobec niej lojalny. W 2012 roku Krzysztof Ibisz w swoim programie Zrozumieć kobietę spytał wprost Skrzynecką, czy była zdradzana w pierwszym małżeństwie. Jej odpowiedź sugeruje, że było coś na rzeczy.

– Na etapie, kiedy byliśmy małżeństwem, Zbyszek cały czas twierdził, że nie, a ja wierzyłam, chociaż miałam różne przesłanki z różnych stron. Partnerka mojego męża od dawna sama o tym mówiła, ona tego nie kryła i rozmawiała o tym oficjalnie z wieloma osobami z naszej wspólnej pracy, bo obie pracowałyśmy w TVN. W związku, z czym to była rzecz powszechnie wiadoma wszystkim, tylko nie mnie – zwierzyła się w rozmowie z Ibiszem. 

Para rozwiodła się w 2007 roku, co więcej Katarzyna Skrzynecka starała się również o rozwód kościelny, który udało jej się uzyskać dopiero w 2013 roku. Pamiętacie pierwszego męża Katarzyny Skrzyneckiej? 

Zobacz zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej:

Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż
instagram.com/zibigadzet

Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż zostawił ją ponad 12 lat temu. 

Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż
instagram.com/katarzyna_skrzynecka

W 2009 roku wyszła ponownie za mąż, za trenera fitness. 

Katarzyna Skrzynecka: pierwszy mąż
instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Mają wspólną córkę: 8-letnią Alikę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile waży Agata Duda? Pierwsza Dama ma 179 cm wzrostu, a wymiary jak modelka
  2. Maryla Rodowicz wyjawiła rodzinny sekret sprzed lat. Opowiedziała o relacji z nieżyjącym już muzykiem
  3. Barbara Kurdej-Szatan zachwycona polskim aktorem. „Boże, jaki on jest Hot!”. Nie zgadniecie, o kogo chodzi
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: fakt24.pl

Poprzedni artykułJak się ubrać do samolotu latem? Wygoda i styl to podstawa
Następny artykułSzczeniaki chihuahua zostały odrzucone przez matkę. Na pomoc przyszła im pewna kotka
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.