Ile waży Agata Duda? Pierwsza Dama ma 179 centymetrów wzrostu i może pochwalić się wymiarami modelki! Idealną sylwetkę świetnie potrafi podkreślić perfekcyjnie dobranymi stylizacjami, dzięki którym wygląda elegancko, ale też bardzo kobieco.

Ile waży Agata Duda? Pierwsza Dama nie ma się czego wstydzić. Ma wprost idealną wagę do swojego wzrostu. Takie proporcje to marzenie niemal każdej kobiety! Choć w domu pary prezydenckiej od zawsze goszczą tradycyjne potrawy, to pierwszej damie udaje się utrzymywać świetną formę.

Ile waży Agata Duda?

Choć waga Agaty Dudy jest pilnie strzeżoną tajemnicą, to możemy domyślać się, że jest idealna w stosunku do jej wzrostu. Jaki jest jej sekret? Pierwsza dama ma bardzo napięty harmonogram dnia, toteż nie ma się co dziwić, że jej jadłospisem zajmuje się profesjonalny kucharz prezydenta. Ilość zajęć, jakich ima się Agata Duda, nie sprzyja równoważnej diecie, jednak ta zawsze dba, aby posiłki, które spożywa, były zdrowe.

Unika genetycznie zmodyfikowanej żywności, stara się zdrowo odżywiać. Na szczęście może liczyć na sztab specjalistów, którzy mogą odciążyć ją od przyziemnych spraw gotowania. Agata Duda może pochwalić się figurą modelki, jednak jeszcze dwa lata temu miała odrobinę więcej ciała. Jak informuje tygodnik Dobry Tydzień ubrania dla prezydentowej od jakiegoś czasu są szyte w mniejszym rozmiarze. 

– Teraz zamawiamy sukienki, garsonki i spodnie o rozmiar mniejsze – zdradził informator tygodnika.

Agata Duda ma figurę i wzrost modelki, co bywa czasami kłopotliwe. Dlaczego? Prezydent Andrzej Duda jest zaledwie trzy centymetry wyższy do swojej małżonki, przez co Pierwsza Dama nie może nosić butów na bardzo wysokim obcasie. 

Styl Agaty Dudy

Fenomenalne wymiary gwarantują Pierwszej Damie większą swobodę  w dobieraniu kreacji. Styl Agaty Dudy jest doprowadzony do perfekcji i jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet, które cenią sobie klasę za wszelką cenę. Co ciekawe Agata Duda nie podąża ślepo za trendami i sama zawsze podejmuje ostateczną decyzję co do wyboru stylizacji. Stylizacje, jakie wybiera Pierwsza Dama, są zazwyczaj eleganckie i konserwatywne, z nutką nowoczesności.

 

 

Nie ma się co dziwić, ze względy na pełnioną funkcję państwową Agata Duda jest nieco ograniczona i nie może pozwolić sobie na ekstrawaganckie wybryki modowe. Zanim jej mąż został prezydentem, również uważała na stroje, gdyż jako nauczycielka także musiała zawsze prezentować się na pewnym poziomie. Styl Agaty Dudy jest świetny, a dzięki idealnym wymiarom niemalże każda kreacja wygląda na niej genialnie. Podoba wam się styl Agaty Dudy? 

Zobacz zdjęcia Pierwszej Damy:

Ile waży Agata Duda?
screen youtube/wilnotekalt

Ile waży Agata Duda?

Ile waży Agata Duda?
instagram.com/prezydent_pl fot. Jakub Szymczuk KPPR

Pierwsza dama ma świetną sylwetkę i zawsze prezentuje się na najwyższym poziomie. 

Ile waży Agata Duda?
fot. instagram.com @prezydent_pl/Grzegorz Jakubowski

Agata Duda ma 179 centymetrów wzrostu i figurę modelki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Henri Belolo. Twórca kultowego zespołu Village People zmarł w wieku 82 lat
  2. Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła radosną nowinę: ”Czuję się doskonale”
  3. Kolejne oskarżenia w stronę prowadzącego „Tęczowego Music Boxa”: „Dobrał się do mnie, gdy miałam 10 lat”
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz wyjawiła rodzinny sekret sprzed lat. Opowiedziała o relacji z nieżyjącym już muzykiem
Następny artykułKot siedział za oknem na parapecie wysokiego budynku. „Tak wygląda totalny brak wyobraźni”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.