Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Zielińska pokazała komiczne zdjęcie. Ma dystans?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 13.08.2018 12:31

Katarzyna Zielińska pokazała komiczne zdjęcie. Ma dystans?

Ile zarabia Katarzyna Zielińska
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska, polska aktorka, która grała m.in. w serialu Barwy szczęścia, pokazała, że ma bardzo duże poczucie humoru. Na swoim Instagramie umieściła komiczne zdjęcie. Zobaczcie, z czego zadrwiła aktorka.

Konto Zielińskiej na popularnym portalu społecznościowym śledzi 217 tys. osób. Aktorka zagrała m.in. w hitowej produkcji Listy do M., jej sequelu oraz filmie Och, Karol 2.

Czy Katarzyna Zielińska jest aktywna na Instagramie?

Tak i to bardzo. Jej konto śledzi bardzo duża rzesza ludzi, jak już pisaliśmy. Aktorka umieszcza tam zdjęcia w sposób regularny.

Ostatnio wrzuciła na swoje konto fotkę, która przedstawia jej twarz w rzeczywistości, a obok w tzw. rzeczywistości social mediów, czyli wygładzoną przez filtry. Oto podpis zdjęcia:

– Ściągnęłam sobie to cudo. No może trochę za bardzo rozmywa twarz i zęby, ale co tam! Czego się nie robi dla piękności. Teraz to jak 17-tka??? Biustu też nie potrafię poprawiać wiec zaoszczędziłam widoku??? ps. Jak zwężasz nos? Bo tego nie ogarniam, zawiesza się aplikacja??? MŁODOŚCI! TY NAD POZIOMY WYLATUJ, A OKIEM SŁOŃCA
PIĘKNOŚCI CAŁE POZIOMY
PRZENIKNIJ Z KOŃCA DO KOŃCA

Komentarze internautów? Proszę bardzo:

– lepiej wygladasz bez retuszu,,, piekna kobieta,,, naturalna,,, cudowna ?

– Woooooooow ?❤️❤️❤️

– Szalone dziewczyny ? Jesteście piękne i bez tych aplikacji ? na nic Wam one. Proponuję usunąć ? Ślę uściski ?

Czy Katarzyna Zielińska ma dzieci?

Tak, aktorka ma dwóch synów. Jej ostatnie dziecko przyszło na świat pod koniec 2017 roku. Nazywa się Aleksander.  Po jego narodzinach Kasia napisała:

– Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kołtuny na włosach – jak pozbyć sie ich bezboleśnie?
  2. Czego nie można jeść w ciąży?
  3. Korektor czy podkład – co nakładać jako pierwsze?

źródło: viva.pl