Kawa to element codzienności wielu ludzi. Często nie można sobie wyobrazić dnia bez minimum jednej filiżanki tego popularnego napoju. Pewna kobieta postanowiła użyć jej do zdecydowanie innej czynności. Wysypała kawę na folię aluminiową i postanowiła podpalić. Efekt był zaskakujący. Taki patent może przydać się wielu ludziom.

Aromat kawy przyciąga wielu jej fanatyków. Służy nam głównie do podtrzymania formy przy codziennym natłoku obowiązków. Wielu z nas nie może bez niej żyć, ale są też tacy, którzy w ogóle jej nie spożywają. Jedna kobieta pokazała, że od dzisiaj każdy może jej używać do całkiem innych rzeczy.

Kobieta wpadła na doskonały pomysł

Ludziom niejednokrotnie zdarza się zasypiać do pracy czy szkoły, a potem przez natłok obowiązków nie ma czasu, aby dodać sobie energii filiżanką kawy. To sytuacje z życia codziennego, a kawa jest dla wielu z nas podstawą codzienności. Pewna kobieta zgłębiła się w tajniki przydatności kawy i jej wpływu na samopoczucie. Jednak dzięki temu odkryła dla niej także inne, bardzo zaskakujące przeznaczenie.

Pewnego dnia sięgnęła do swojej szafki, gdzie znajdowała się kawa i postanowiła, że opatentuje swój pomysł. Postanowiła filiżankę niezaparzonej kawy wysypać na folię aluminiową, a następnie podpalić. Jej pomysł był naprawdę doskonały i skuteczny.

  1. Dramat Rafała Trzaskowskiego. Błaga o pomoc rząd, nie miał innego wyjścia
  2. Nastolatek z płucami jak staruszek. Choroba zniszczyła jego życie

Kawa okazała się bardzo przydatna

Jak się okazało, aromat kawy jest idealnym sposobem na odstraszenie komarów oraz innych owadów. Insekty, które niejednokrotnie uprzykrzają nam wiosenne i letnie wieczory spędzane na świeżym powietrzu. Kobieta udowodniła, że sposób na pozbycie się ich leży w szafce kuchennej co drugiej rodziny.

Po podpaleniu kawa zamienia się w bardzo skuteczny środek, którego zapach jest odstraszający dla owadów. Działa ona także na osy oraz pszczoły. Kawę przyrządza się w formie kadzidełka, a dla wzmocnienia aromatu można do niej wrzucić jeszcze kilka liści laurowych. Wszystko, czego potrzeba to folia aluminiowa, szczypta kawy oraz przyrząd do wytwarzania ognia. W ten prosty sposób możemy pozbyć się natrętnego robactwa.

Pomysł kobiety może przydać się wielu ludziom.

ZOBACZ WIDEO:

Kobieta udowodniła, że podpalona kawa działa jako idealne kadzidło do odstraszania owadów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
  2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Niezastąpiona surówka z selera korzeniowego, zaledwie 2 główne składniki, pychotka do każdego obiadu

Źródło: lolmania.pl

Poprzedni artykułPara udawała policjantów, przebrali się w podrobione mundury. Niewiarygodne, o co prosili ludzi
Następny artykułHanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.