Przed dwoma laty Polską wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu, a wkrótce również o śmierci jednego z najbardziej znanych polskich biznesmenów – Piotra Woźniaka-Staraka. Zginął on w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadając z jachtu w trakcie rejsu na jeziorze Kisajno. Na jaw szybko zaczęły wychodzić informacje o okolicznościach tragicznych zdarzeń. Głównym obiektem zainteresowania stała się zaś towarzysząca producentowi kobieta. Jak szybko się okazało, nie była to jednak żona Piotra – Agnieszka Woźniak-Starak.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Kim jest towarzysząca mu w ostatnich chwilach Ewa?

Tajemniczą towarzyszą Piotra była, mająca wówczas 27 lat, Ewa O., która pochodziła z Łodzi. Pracowała ona jako kelnerka w jednej z restauracji w okolicach miejsca tragicznych wydarzeń. Od samego początku medialnej wrzawy odmawiała mediom jakichkolwiek komentarzy. Szybko usunęła się jednak w cień, znikając z pola widzenia dziennikarzy.

Jeszcze w 2019 roku dokładnie prześwietlono jednak media społecznościowe kobiety. Okazało się, że interesowała się sportami wodnymi, w tym żeglugą. Z tego też powodu jako miejsce wakacyjnej pracy wybrała miejscowość na Mazurach.

Co dziś dzieje się z łodzianką? Niestety, od czasu śmierci producenta nie wypowiadała się ona publicznie, co więcej – słuch po niej zaginął.

Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym, odpowiedzialnym między innymi za film „Bogowie”. Prywatnie pozostawał mężem prezenterki Agnieszki, znanej wcześniej pod nazwiskiem Szulim.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Źródło: Plejada

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl