Kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan? Mama popularnej aktorki opowiedziała o sobie i relacji ze swoją znaną córką? Jaka Barbara Kurdej-Szatan była jako nastolatka i kim jest jej mama? To niezwykła osoba o wielkim sercu.

Aktorka M jak Miłość jako nastolatka była niezłą imprezowiczką, co irytowało jej mamę. Eliza Wyszomirska-Kurdej w programie Oczami Matki w rozmowie z Małgorzatą Ohme opowiedziała o swojej córce. Kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan?

Kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan?

Mamą znanej aktorki jest Eliza Wyszkomirska-Kurdej. Kobieta była nauczycielką języka polskiego pod Opolem. Następnie została dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu, do którego należał również opolski amfiteatr. Wynika z tego, że Barbara Kurdej-Szatan już od dzieciństwa była przesiąknięta kulturą i występami. Mała Basia bardzo często podglądała przygotowania do Festiwalu w Opolu

-Kochała to. Była tam od rana do nocy, na próbach i na zapleczu-opowiada mama aktorki w rozmowie z Plejadą.

Eliza Wyszkomirska-Kurdej była bardzo tolerancyjną i otwartą matką. Jak sama opowiada to ona. Zabrała Basię do ginekologa, aby ta przygotowała się do swojego pierwszego razu. Obie panie są bardzo blisko ze sobą. Mama aktorki po 40 latach spędzonych w Opolu wraz z mężem przeprowadzili się pod Warszawę, aby być bliżej córki i w razie potrzeby móc pomóc jej w opiece nad jej małą córeczką Hanią.

Barbara Kurdej-Szatan w młodości

W rozmowie z Małgorzatą Ohme w programie „Oczami Matki” mama aktorki opowiedziała o nastoletnich latach Basi i wychowywaniu córek w atmosferze szczerości. Barbara Kurdej-Szatan jako nastolatka nie mogła narzekać na brak wolności. Mama celebrytki nie mogła krytykować jej znajomych, ponieważ wtedy Basia bardzo się burzyła i potrafiła nawet pyskować:

– Nigdy nie mogłam się wtrącić, co do koleżanek i kolegów, nigdy mi nie pozwalała… jeśli kogokolwiek próbowałam krytykować. Była niezwykle lojalna wobec swoich przyjaciół, wtedy potrafiła pyskować- wspomina mama aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan jako nastolatka lubiła imprezować, co zostało jej do dziś. Matka celebrytki nie była i wciąż nie jest zachwycona skłonnościami córki do większej zabawy 😉 W rozmowie z Eliza Wyszkomirska-Kurdej opowiedziała o kilku imprezowych ekscesach swojej znanej już dziś córki:

– Za dużo imprezowała i… tak jej zostało. Jeśli było pięć po pierwszej, to ja już wydzwaniałam z awanturą. Przyszła raz trochę za bardzo narąbana, ale awantura miała miejsce dopiero następnego dnia, bo przecież wtedy nie było sensu. Nie mogła trafić kluczem do drzwi to wtedy widziałam, co się dzieje – wspomina mama aktorki w rozmowie z Małgorzatą Ohme.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan
screen youtube.com/Plejada

Mama aktorki To Eliza Wyszkomirska-Kurdej. Była nauczycielką języka polskiego w szkole, a następnie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajmodniejsze kolory włosów 2019. Jakie koloryzacje są modne?
Następny artykułJak mieszkała Kora? Swój piękny azyl znalazła w Bliżowie
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.