Ela Romanowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd telewizyjnych. Mimo że na ekranie widzowie mogą podziwiać ja regularnie w różnych rolach, bardzo niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Kim jest partner Elżbiety Romanowskiej?

O tym, z kim związana jest gwiazda seriali „Barwy Szczęścia” i „Ranczo”, krążyło wiele plotek. Część z nich wreszcie rozwiano w programie „Śmietanka towarzyska” na TVP.

Kim jest partner Elżbiety Romanowskiej?

Elżbieta Romanowska dowiodła, że jest nie tylko zdolną aktorką, ale też tancerką i śpiewaczką. Występowała w takich hitach, jak „Taniec z gwiazdami” (w którym wraz z Rafałem Maserakiem dotarła do finału) czy „Twoja twarz brzmi znajomo” (gdzie zajęła 3. miejsce). 

Gwiazda bardzo pilnie strzeże jednak swojej strefy prywatnej. W mediach społecznościowych pokazuje co prawda czasem kadry z życia prywatnego – w ubiegłym roku w lutym ujawniła, że się zaręczyła – ale nigdy nie poinformowała, kim jest jej ukochany.

W świecie show-biznesu plotkowano od dłuższego czasu, że Romanowska jest w związku z Tomaszem Łysiakiem, ponieważ para często pojawiała się wspólnie na różnych wydarzeniach kulturalnych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy Elżbieta Romanowska i Tomasz Łysiak są parą?

Znany projektant wnętrz był ostatnio gościem programu „Śmietanka towarzyska”, w którym w rozmowie z Maciejem Kurzajewskim ujawnił, jakie relacje łączą go z Romanowską.

Tomasz Łysiak wyznał, że on i Elżbieta Romanowska są dobrymi przyjaciółmi – i nikim więcej. Mężczyzna odniósł się też do licznych imprez branżowych, na których byli widywani razem:

Bardzo często byliśmy zapraszani na różnego rodzaju imprezy i eventy jednocześnie. Jak dwójka przyjaciół zawsze chodziliśmy na nie razem, no i troszkę to poszło w mediach za daleko – tłumaczy architekt wnętrz.

Łysiak bardzo ciepło opisał charakter ich relacji: „Jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi, ludźmi, którzy się uwielbiają, wspierają i zawsze są dla siebie” – wyznał szczerze.

Ze zdjęć, które czasem publikuje Romanowska na Instagramie, można wywnioskować, że jej narzeczony ma jasne włosy i nosi okulary – ale nic więcej. Jesteście ciekawi, kim jest tajemniczy mężczyzna?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez TOMASZ WOLF ŁYSIAK (@tomasz_wolf_lysiak)

Źródło: Jastrząb Post, TVP, filmweb.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe