Klaudia El Dursi jest uczestniczką najnowszej edycji Top Model. Jak szybko się okazało, nie są to jej pierwsze kroki w show-biznesie. Modelka miała wcześniej spore doświadczenie w modelingu, a na dodatek El Dursi zawodowo zajmuje się modą! Ma swój sklep, a ceny kreacji są naprawdę zaskakujące.

Klaudia El Dursi od samego początku wzbudza ogromną kontrowersję. Uczestniczka ósmej edycji programu Top Model dostała się do domu modelek za sprawą Złotego Biletu, co było dla niej bardzo dużym wyróżnieniem. Oznacza to, że kobieta w odróżnieniu od innych uczestników miała zapewnione miejsce w domu modelek. Jak szybko się okazało nie bez powodu. Klaudia na swoim koncie ma kilka sesji zdjęciowych, a co więcej prowadzi własną markę odzieżową! 

Klaudia El Dursi nie przestaje zaskakiwać!

Klaudia El Dursi zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Nie dość, że kobieta przed programem pozowała już do kilku sesji zdjęciowych, to jak się okazuje, prowadzi własną markę odzieżową. Pod marką Dursi możemy znaleźć nie tylko wizytowe sukienki, ale również spódnice, koszule, bluzki i spodnie. Na stronie modelki możemy zobaczyć szeroką kolekcję ubrań, a wszystkie projekty prezentuje oczywiście sama założycielka firmy. 

Klaudia El Dursi
https://www.instagram.com/dursi.pl/

DURSI to marka odzieżowa, która w wysublimowany sposób łączy elegancję i prostotę z krztą prowokacji. DURSI to przede wszystkim wyjątkowy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Zespół projektowy DURSI tworzy nowoczesne kolekcje, wyznaczając odważne kierunki w modzie. – przeczytamy na stronie dursi.pl

Ceny nie należą do najniższych!

Klaudia El Dursi zdecydowanie stawia na elegancję. Znaczna część kolekcji jest bardzo wysublimowana i przykuje wzrok niejednej kobiety. Niestety nie każdą z nich będzie stać na zamówienie kreacji z butiku modelki. Najtańsze ubrania na stronie dursi.pl możemy zamówić za ponad 400 zł, najdroższe zaś sięgają nawet 1000 zł! 

Klaudia El Dursi
https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Przypomnijmy, że to pierwsze zaskoczenie. Jak się okazało, już wcześniej Klaudia El Dursi próbowała już swoich zdolności w modelingu i niejednokrotnie pozowała w bardzo skąpych strojach. Co więcej, wzięła nawet udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy. 

Czym jeszcze zaskoczy nas Klaudia El Dursi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/
https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Klaudia El Dursi dostała się do programu Top Model za sprawą Złotego Biletu.

Klaudia El Dursi
https://www.instagram.com/dursi.pl/

Na stronie Dursi.pl, której właścicielką jest uczestniczka programu, możemy znaleźć szykowne, a zarazem bardzo drogie kreacje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach
  3. Klaudia Kulawik z „Mam Talent” wróciła po 11 latach. Już nie wygląda jak niewinna dziewczynka
  4. Anna Wendzikowska przeżywa ciężkie chwile. Jej córka właśnie przeszła skomplikowaną operację
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: viva.pl

 

 

Poprzedni artykułIrena Jarocka zmarła na glejaka. Do dziś jej mąż otrzymuje maila z pytaniem o koncert: „Irena nie żyje od lat”
Następny artykułMiał jedynie podrażnione oko. Kilka miesięcy później zobaczył na nim ogromną narośl
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.