Kobieta bardzo chciała zostać matką. Diagnoza lekarza była druzgocąca, jednak po terapii udało się osiągnąć coś niebywałego. Kate urodziła tego samego dnia swoje dwie córeczki, mimo to nie były bliźniaczkami. Australijka jest jedną z 10 kobiet na świecie, które zaszły w ciążę zanim urodziły pierwsze dziecko. Znamy szczegóły tej porażającej historii.

Kobieta zaniepokojona swoim zdrowiem udała się do lekarza — usłyszała straszliwą diagnozę – cierpi na zespół policystycznych jajników. Nie mogła spodziewać się tego, co spotkało ją za kilka miesięcy. O Australijce mówiły wszystkie światowe media.

Niesamowita historia: ciężarna kobieta zaszła w ciążę

Od swojego lekarza Kate dowiedziała się, że jedyną szansą na zajście w ciążę może w jej przypadku może być leczenie hormonalne, jednak nie ma pewności, że terapia przyniesie pożądane skutki. Kobieta zgodziła się, a efekt spowodował konsternację wielu specjalistów na całym świecie.

Kobieta po terapii usłyszała cudowną nowinę — była w ciąży. Radości nie byłoby końca, gdyby nie informacja, która zszokowała nawet samych lekarzy. U Kate doszło do zjawiska, które nazywa się superfetacja, czyli inaczej dodatkowe zapłodnienie. Zjawisko to występuje, gdy dochodzi do zapłodnienia komórek jajowych, które owulują w kolejnych cyklach. Oznacza to, że kobieta, będąc w ciąży, może zajść w kolejną.

 1. Uwaga: Duże zmiany w korzystaniu z banku. Dotyczą aż 12 mln Polaków
 2. Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek
 3. Ciężarne kobiety masowo zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie do czesania włosów

Niezwykła historia kobiety jest światowym ewenementem

Jakiś czas temu opisywaliśmy inne, wielkie zaskoczenie podczas wizyty u lekarza. Kate zaszła w drugą ciążę 10 dni po pierwszej. Do zapłodnienia dodatkowego może dojść maksymalnie do drugiego miesiąca od poczęcia. Historia jest niezwykła również dlatego, że jak informuje portal parenting.pl, para nie współżyła ze sobą między zapłodnieniami. 

Po pierwszym poczęciu okazało się, że para spodziewa się bliźniąt. Po upływie 10 dni w wyniku superfetacji w macicy Kate zaczęło rosnąć trzecie życie. Niestety, w trakcie ciąży kobieta poroniła jedno z bliźniąt. Kobieta urodziła dwie, zdrowe córeczki.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kobieta
foto screen YouTube @Brisbane Birth Photography (OFFICIAL) | Selena Rollason

Kobieta urodziła dwie zdrowe dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dni
  2. Pokazała paragon za obiad w Łebie. Może zamknąć usta całym tłumom
  3. Ile emerytury dostaje Jarosław Kaczyński? Ujawniono ogromną kwotę, wiadomo też ile zaoszczędził w zeszłym roku
  4. Przyciśnij pępek palcem. Test zaskoczy każdego, nawet nie masz pojęcia, jaki będzie efekt
  5. Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Wiadomo, w jakim kraju zamieszkała gwiazda
  6. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie

Źródła: parenting.pl edziecko.pl

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułDawid Narożny potwierdził radosną nowinę. ”W listopadzie będziemy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.”
Następny artykułCo się dzieje z Magdą Gessler? W sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie, ”coś ty nad ranem robiła”
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.