Kobieta taka jak Jolanta Kwaśniewska od zawsze roztaczała wokół siebie aurę stylu i klasy. Wszyscy znamy Pierwszą Damę z czasów kadencji jej męża, ale niewiele osób wie, że Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę zdumiewająco. Nic dziwnego, że zdołała zawrócić w głowie przyszłemu prezydentowi Polski! Pierwsza Dama w długich włosach przypominała modelkę. Zobaczcie koniecznie zdjęcie z tamtego okresu. Gwarantujemy, że jej nie rozpoznacie!

Wielu Polaków uważa, że w Pałacu Prezydenckim ani wcześniej, ani później nie mieszkała tak wspaniała kobieta jak Kwaśniewska. Wyróżniała się nie tylko zaangażowaniem w życie społeczne i kulturalne kraju, lecz także elegancją i nienagannymi manierami. Czy Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała równie szykownie, jak w czasie pełnienia przez jej męża funkcji prezydenta? Możecie się nieźle zdziwić.

Kobieta z klasą. Jak wyglądała Pierwsza Dama w długich włosach?

Kiedy Aleksander Kwaśniewski został prezydentem, Pierwsza Dama nosiła długie włosy – sięgały jej aż za ramiona. Zgodnie z obowiązującą w latach 90. modą podkręcała końcówki i grzywkę na szczotce. Jednak w późniejszym czasie zaczęła preferować coraz krótsze fryzury. Jak wyglądała ta wyjątkowa kobieta, zanim stała się osobą publiczną?

Jolanta Kwaśniewska w młodości nosiła bardzo długie i gęste loki, które wyglądały nie tylko efektownie, ale przede wszystkim niezwykle kobieco. Chociaż od wielu lat konsekwentnie farbuje włosy na intensywnie kasztanowe odcienie, jako dwudziestokilkuletnia kobieta wolała pozostawić je w naturalnym wydaniu. Na zdjęciu ślubnym pary prezydenckiej wyraźnie widać ciemny blond.

Już wtedy Jolanta Kwaśniewska miała wyraźne wyczucie stylu. Chociaż w ówczesnej modzie ślubnej powoli zaczynały królować rozłożyste bezy, wybrała minimalistyczną sukienkę w stylu empire.

Co robiła Jolanta Kwaśniewska w młodości?

Zanim Jolanta Kwaśniewska została Pierwszą Damą, imała się wielu zajęć. Pracowała m.in. w międzynarodowej firmie, która produkowała… sztuczną biżuterię. Ostatecznie ta wyjątkowa kobieta zdecydowała się na rozpoczęcie własnej działalności, efektem czego została współwłaścicielką znanej agencji nieruchomości Royal Wilanów.

Niestety, Jolanta Kwaśniewska musiała zrezygnować z kierowania firmą na rzecz pełnienia obowiązków Pierwszej Damy. Co ciekawe, nie zdecydowała się sprzedać swoich udziałów. Jako prawdziwa bizneswoman, nie zamierzała pozostawić czegoś, na co tak ciężko pracowała przez lata. Z tego powodu na okres prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego firmą zajmował się zarząd powierniczy.

Po zakończeniu funkcji Pierwszej Damy Jolanta Kwaśniewska postanowiła podzielić się z rodakami tym, czego nauczyła się jako żona prezydenta. Została zawodową ekspertką od stylu, a nawet zaczęła prowadzić własny program Lekcja stylu na kanale TVN Style. Opublikowała także dwa poradniki.

Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała naprawdę niezwykle. Kobieta wyczulona na styl i smak, już wtedy wiedziała, jak się ubrać i uczesać, żeby zrobić na wszystkich wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot.screen youtube.com
kobieta
Fot.screen youtube.com
jolanta kwaśniewska w dzieciństwie
instagram.com/aleksandraleksandrowna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Edyta Górniak miała uczyć się jazdy samochodem od byłego chłopaka? Szokujące doniesienia z planu ”My Way”
  3. Stan zdrowia Muńka Staszczyka nie pozwala mu wrócić na scenę. „Rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu”
  4. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
Poprzedni artykułGrupa nastolatków wydłubała oczy jeżowi. Leżał zwinięty w kulkę
Następny artykułNatalia Kukulska opublikowała zdjęcie z ojcem. Jarosław Kukulski zmarł dokładnie 9 lat temu
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.