Kobieta dostała tajemniczy.  Kiedy otworzyła zawartość koperty, zobaczyła w nim kartkę i dziwny, biały proszek. Adresat przesyłki ze żrącą substancją z pewnością nie miał dobrych intencji. Kobieta została mocno ranna.

Wydawać by się mogło, że tajemnicze wyklejanki pełne pogróżek czy niechciane prezenty od nieznanych adresatów zdarzają się jedynie w klasycznych filmach grozy. Okazuje się, że takie sytuacje mogą spotkać każdego z nas, a dowodem na to jest kobieta, która nieświadoma niebezpieczeństwa otworzyła zaadresowany do niej list. Czy była to próba zamachu na jej zdrowie?

Kobieta ofiarą gróźb

To miał być zwyczajny dzień w pracy. Jednak 17 lipca ubiegłego roku, około godziny 11, na jednej z ulic w Krynicy-Zdrój wstrzymano ruch, a widok wozów straży pożarnej wzbudził w przechodniach niepokój. Jak się okazało, przyczyną całego zamieszania był tajemniczy list zaadresowany do kelnerki pracującej w restauracji przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Kobieta padła ofiarą gróźb, nieznany adresat próbował targnąć się na jej zdrowie. 

Niebezpieczny przesyłka

Kiedy kobieta otworzyła zaadresowany do niej list, z jego środka wysunęła się kartka a na odzież kelnerki, jej lewą rękę oraz prawe kolano wysypał się dziwny, biały proszek. Na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy oraz pogotowie ratunkowe. Substancja, która obsypała ciało i ubranie okazała się żrąca, a poparzona kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala. Strażacy z grupy chemiczno-ekologicznej wykluczyli możliwość zagrożenia biologicznego.

Zawartość listu również nie była miłą niespodzianką, z informacji podanych przez rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu dowiadujemy się, że karta zawierała pogróżki w stronę kelnerki. Nie ma wątpliwości co do tego, że ktoś próbował zagrozić jej zdrowiu. Odpowiednie służby zabezpieczyły wszelki materiał dowodowy i objęły opieką medyczną wszystkie osoby, które miały styczność z tajemniczym proszkiem. 

Kto stoi za tajemniczą przesyłką i czym dokładnie był biały, żrący proszek? Odpowiedzi na te pytania wciąż pozostają dla nas nieznane. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
psp-nowysacz.pl

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. 

kobieta
psp-nowysacz.pl

Służby zadbały o odpowiednie zabezpieczenie terenu. 

kobieta
Fot. jackmac34, Pixabay

Kobieta otrzymała list z pogróżkami oraz żrącym proszkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

 

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Poprzedni artykułHoroskop na jutro. Miła niespodzianka, szalona impreza? Duże zaskoczenie czeka dwa zodiaki
Następny artykułOwczarek niemiecki został zaatakowany przez matkę, jako szczenię. Atak na zawsze zmienił jego wygląd
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.