Kobieta zemdlała, gdy zobaczyła fryzurę, którą zrobił jej fryzjer. Nie miała pojęcia, że jej metamorfoza będzie tak ogromna. To, co zobaczyła w lustrze, sprawiło, że najpierw zaczęła płakać. Nie była jednak w stanie pogodzić się z tym, jak wygląda.

Każda kobieta marzy o pięknej fryzurze. Niestety, nie zawsze fryzjer spełnia nasze oczekiwania. W tureckim programie Jesteś moim fryzjerem rozegrały się dramatyczne sceny. Jedna z uczestniczek nie była gotowa na zmianę, jaką zafundował jej profesjonalista.

Kobieta zemdlała

Młoda kobieta, która wzięła udział w tureckim show Jesteś moim fryzjerem, przeżyła szok, gdy zobaczyła, co fryzjer zrobił z jej pięknymi, długimi włosami. Choć dla wielu osób metamorfoza była udana, a ona wciąż wyglądała świetnie, to uczestniczka nie była w stanie opanować swoich emocji.

kobieta
fot. screen twitter.com/samiinovaaaa

Widząc swoje lśniące włosy w rękach fryzjera, dziewczyna wpadła w histerię. Najpierw zaczęła płakać, a następnie chciała uciec z planu programu. Gdy była już przy wyjściu emocje sięgnęły zenitu i uczestniczka zemdlała. Na szczęście nie upadła na podłogę, bo w ostatniej chwili złapała ją prowadząca. Nagranie zostało wyświetlone już 13 milionów razy.

Jak znaleźć dobrego fryzjera?

Aby znaleźć dobrego fryzjera, najlepiej poszukać opinii w sieci lub wśród znajomych. Udając się do przypadkowego salonu, wiele ryzykujemy, od nieudanego cięcia po kiepski kolor. Warto zwrócić uwagę, że nie zawsze fryzjer koleżanki odpowie również na nasze potrzeby. Doskonale wiedzą o tym panie z kręconymi włosami, które wymagają zupełnie innego cięcia i pielęgnacji niż włosy proste.

kobieta
Fot. unsplash.com Keren Perez

Po czym poznać dobrego fryzjera? Dobrego fryzjera można poznać już po tym, jak wygląda wnętrze salonu. Jeśli narzędzia są stare i wyglądają na zaniedbane, lepiej od razu uciekać. Przed przystąpieniem do cięcia profesjonalista przeprowadzi z klientką rozmowę, aby poznać jej oczekiwania i potrzeby. Specjalista z prawdziwego zdarzenia będzie w stanie nie tylko spełnić życzenia, ale też odradzić rozwiązania, które mogą okazać się niekorzystne.

ZOBACZ FILM:


 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do jej koleżanki. Natychmiast zadzwonił na policję
  3. Wybiegła z domu po kłótni z mężem. Wróciła dwa dni później, znalazła list od ukochanego
  4. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność. 18-latka to kopia mamy
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl