Kobieta urodziła dziecko. To, co zobaczyła asystująca podczas porodu pielęgniarka, wprawiło ją w osłupienie. Gdy kobieta umyła niemowlę, okazało się, że nowonarodzona dziewczynka ma śnieżnobiałe włosy. Ich kolor przypisuje się częściowemu albinizmowi, rzadkiej chorobie genetycznej, która, według Daily Mail, dotyka 5 na 100 000 ludzi w Stanach Zjednoczonych i Europie. Poza tym córeczka Jessiki Smith była zupełnie zdrowa.

Kobieta z niecierpliwością wyczekiwała przyjścia na świat swojej córeczki, która po urodzeniu otrzymała imię Devina. Dziewczynka miała zupełnie białe włosy, co wprawiło w zdumienie zajmującą się nią pielęgniarkę.

Kobieta urodziła dziecko z białymi włosami

Dziewczynka miała dostać imię Devina, co oznacza umiłowany, boski i niebiański — córeczka 27-letniej Jessiki urodziła się z cechami wskazującymi na albinizm. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że przejawi się to u niej w taki sposób. Zdaniem wielu podobna jest do anioła. 

Devina urodziła się bowiem ze śnieżnobiałymi włosami, które mogą niektórym przypominać jedną z bohaterek Gry o tron. Nawet pielęgniarki były zaskoczone kolorem jej grzywy.

— Nigdy nie spodziewałam się, że będzie miała takie włosy — powiedziała 27-letnia matka, jak cytuje ją portal Webniusy.

— Nie wiedziałam, dopóki się nie urodziła. Nie widziałam jeszcze takiego dziecka. Myślę, że to czyni ją wyjątkową — dodawała.

Lekarze poinformowali, że kolor jej włosów jest skutkiem rzadkiej choroby genetycznej, jaką jest częściowy albinizm. Według informacji zamieszczonych na Daily Mail dotyka ona zaledwie 5 na 100 000 ludzi w Stanach Zjednoczonych i Europie.

  1. Właśnie potwierdzili, wspaniała wiadomość dla fanów „Rancza”. Pozostało już tylko czekać do 16 grudnia, ukochany serial wraca na ekrany
  2. Z ostatniej chwili: nie żyje polityk partii rządzącej. Tragiczne informacje obiegły Polskę
  3. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi

Kobieta urodziła córeczkę. Niektórzy twierdzą, że wygląda jak lalka

Chociaż dziewczynka urodziła się półalbinoską, jest zupełnie zdrowa. Przyszła na świat z masą 3,34 kg i miała 48 cm wzrostu. Niektórzy twierdzą, że białe włosy dziecka sprawiają, że wygląda ono jak lalka.

— Jest taka mała, że nie wychodziliśmy z nią jeszcze nigdzie, ale kiedy zabraliśmy ją na wizytę w szpitalu, pewna mała dziewczynka powiedziała, że Devina wygląda jak lalka — powiedziała Jessica.

Młoda mama postanowiła pochwalić się pierwszymi zdjęciami córki w sieci. Od tamtej pory Devina stała się prawdziwą internetową gwiazdą, a jej włosy przyniosły jej wiele popularności.

— Kiedy opublikowaliśmy jej zdjęcia w Internecie, były one oglądane tysiące razy. Nie mogłam uwierzyć, jak wiele uwagi przyciąga jej niezwykła uroda. Ludzie myśleli, że to Photoshop — przyznała matka dziecka.

Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej włosy nadal pozostają srebrzystobiałe. Doczekała się nawet własnych pseudonimów, takich jak „Miss Devi” i „Dziecko księżyca”.

Zobaczcie poniżej na zdjęcia małej. Podoba wam się? Zgadzacie się z niektórymi, że jej niecodzienny kolor włosów sprawia, że wygląda niczym żywa lalka?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

Na powyższym filmiku możecie zobaczyć wyjątkowe zdjęcia Deviny, które wygląda niczym lalka.

Dziewczynka urodziła się z białymi włosami.

Okazało się, że jest częściową albinoską.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Policjanci z nożycami i łomami na ulicach Warszawy, Marta Lempart zatrzymana. Kuriozalne obrazki podczas Strajku Kobiet
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  4. Agata Młynarska usłyszała diagnozę, choroba jest nieuleczalna. W ostatnich tygodniach jej stan się pogorszył, nie była w stanie pracować
  5. Już dziś tłumy ruszą do Biedronek w całym kraju. 2 produkty dostaniemy zupełnie za darmo
  6. Tragedia. Stracił owczarka z oczu tylko na chwilę. Gdy po godzinach poszukiwań wreszcie go znalazł, było już za późno
  7. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułCzy uważasz, że płaca minimalna w Polsce jest na odpowiednim poziomie?
Następny artykułAndrzej Duda przeszedł samego siebie. Niewiarygodne, co prezydent zrobił dla Małgorzaty Kożuchowskiej, internauci przecierają oczy ze zdumienia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl