Już dzisiaj tłumy ruszą do popularnej sieci sklepów, ponieważ Biedronka będzie rozdawać część asortymentu za darmo. Dodatkowo sporo produktów będzie dostępnych za połowę ceny. Wystarczy kupić cztery produkty tej samej marki, a dwa najtańsze z nich dostaniemy gratis. Całą akcję sklep nazwał „Teraz albo nigdy” i zorganizował ją w ramach Czarnego Piątku.

Z pewnością coraz więcej Polek docenia Czarny Piątek, podczas którego możemy kupić wiele rzeczy znacznie taniej. Biedronka nie mogła zawieść swoich klientów i również przygotowała dla nich specjalną ofertę 27 listopada.

Biedronka rozdaje część asortymentu za darmo

Reklamowana akcja dotyczy zarówno produktów spożywczych, jak i chemii domowej oraz kosmetyków. Okazję można złapać „teraz albo nigdy”. Tak prezentuje się Black Friday w popularnym dyskoncie.

Biedronka przyzwyczaiła swoich klientów do niskich cen oraz dobrej jakości produktów. Z promocji sklepu mogli ostatnio dużo skorzystać w szczególności fani piwa. Od czasu do czasu pojawia się promocja, która przy zakupie 12 sztuk piwa butelkowanego, oferuje kolejne 12 zupełnie za darmo.

Przypomnijmy jednak, że akcja Biedronki z okazji Czarnego Piątku będzie dostępna tylko dla klientów, którzy posiadają kartę lojalnościową „Moja Biedronka”. Czasami jest ona trudna do zdobycia, ponieważ można ją dostać tylko w kasie sklepu, a tam często jej po prostu brakuje.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po otrzymaniu karty musimy także pamiętać, że należy ją zarejestrować poprzez stronę internetową biedronka.pl. Tylko aktywowana karta będzie pełniła swoje funkcje i umożliwiała zakupy z rabatami. 

  1. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  2. Wystarczyło, że spojrzeli na zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dosłownie wściekli się, zwrócili uwagę na jedną rzecz
  3. Michał Szpak w krótkich włosach jest nie do poznania. Na zdjęciu ciężko go poznać

Co będzie w promocji?

Wiele produktów można także kupić w promocji 1+1. Na przykład proszki do prania, płyny do płukania czy inne artykuły chemiczne. Przy każdym z nich znajduje się informacja o promocji. 

Dyskont przygotował prawdziwą atrakcję dla smakoszy kawy. Jeśli kupimy dwa opakowania kawy, dostaniemy ekspres do kawy- ogłasza sklep, warto jednak doczytać, że chodzi tak naprawdę o to, żebyśmy kupili ekspres, a otrzymamy vouchery o jego wartości.

Jeśli zaś są wśród nas wielbiciele kabanosów, to dyskont przygotował także ciekawą promocję. Do każdego produktu firmy Tarczyński, drugi możemy kupić za złotówkę.

W Black Friday dyskont spodziewa się wielu klientów, dlatego przypomina o zasadach reżimu sanitarnego. Miejmy nadzieję, że zgodnie z założeniami czarnego piątku faktycznie zaoszczędzimy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Biedronka
fot. biedronka.pl

[Na piątek] Już dziś tłumy ruszą do Biedronek w całym kraju. 2 produkty dostaniemy zupełnie za darmo.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zablokowana ulica, zaczynają się przepychanki. Ludzie biją brawa, policja już na miejscu
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Małżeństwo brało wspólny prysznic, gdy nagle żona zauważyła jeden szczegół. Od razu zażądała rozwodu
  4. Anna Lewandowska już ubrała choinkę. ”W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale”
  5. Oficjalnie potwierdzili: w grudniu zmiany w godzinach dla seniorów. Na razie nie będą obowiązywały w jeden szczególny dzień
  6. Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny
  7. Mariusz Pudzianowski pochwalił się „Małą Pudzianką”. Ma dopiero cztery miesiące, podobna do wujka? (FOTO)

Źródło: biznes.radiozet.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl