Zenek Martyniuk wystąpił podczas jednego z odcinków programu Sprawa dla reportera, który od lat jest prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz. Dziennikarka odwiedziła rodzinną wieś wokalisty na Podlasiu. Później gwiazdor disco polo postanowił wykonać w studiu swój najnowszy utwór Nie wolno zabić tej miłości. Redaktorka podrygiwała i klaskała w rytm muzyki.

Tego Sprawa dla reportera z pewnością jeszcze nie widziała. Zenek Martyniuk wystąpił podczas jednego z odcinków programu, gdzie zaśpiewał swój utwór.

Zenek Martyniuk poprosił o nagłośnienie historii chorego dziecka w Sprawie dla reportera

Sprawa dla reportera to jeden z najstarszych programów Telewizji Polskiej, który prawie bez przerwy od ponad 30 lat jest emitowany na antenie TVP. Elżbieta Jaworowicz przemierza całą Polskę w poszukiwaniu ważnych tematów, które opowiadają często o życiu zwykłych ludzi.

W jednym z wydań programu kamery dziennikarki odwiedziły rodzinną wieś Zenka Martyniuka na Podlasiu. Reporterka zrobiła to na wyraźną prośbę wokalisty.

Okazuje się, że sąsiad jego mamy ma chore dziecko. Król disco polo pomaga zbierać pieniądze na jego leczenie.

Poprosił mnie, żeby zrobić reportaż o tym dziecku. Maluch cierpi na straszną chorobę, która wymaga wielkich pieniędzy i leku ze Stanów Zjednoczonych […] To lekarstwo jest potwornie drogie, więc jest kolejka próśb rodziców chorych dzieci, żeby wspierać ich zbiórki pieniędzy przez telewizję — powiedziała na początku Jaworowicz.

Później na telewizyjnym ekranie zagościła matka Zenka, która zdradziła parę ciekawostek związanych z jego wychowywaniem. Pani Teresa wspominała również o latach jego młodości i dzieciństwie.

  1. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  2. Rodzinna tragedia na zachodzie Polski. Nie żyje małżeństwo, porażające, kogo zatrzymała policja
  3. Michał Szpak w krótkich włosach jest nie do poznania. Na zdjęciu ciężko go poznać

Zenek Martyniuk zaśpiewał w Sprawie dla reportera

Elżbieta Jaworowicz przyznała później, że chciałaby zrozumieć, na czym polega „fenomen” Zenka Martyniuka. Za chwilę nadarzyła się ku temu idealna okazja, ponieważ piosenkarz pojawił się w studiu, gdzie wykonał swój utwór, Nie wolno zabić tej miłości.

Widocznie Jaworowicz od razu poczuła skoczne rytmu, ponieważ już po chwili bujała się w takt muzyki oraz zaczęła poklaskiwać. Myślicie, że i ona zrozumiała „fenomen” Zenka, którego pokochała prawie cała Polska?

Przypomnijmy, że to nie pierwszy występ wokalisty w tym programie. Fakt24 donosi, że gwiazdor gościł w Sprawie dla reportera również w 2016 roku. Wtedy wykonał utwór Prawdziwa miłość to Ty.

W odcinku, w którym się pojawił, rozmawiano o chorym na nowotwór oczu małym Franku Wojtalewiczu. Po pierwszych wersach piosenki ojciec chłopca rozpłakał się na wizji.

Wtedy Akcent pojawił się w programie, ponieważ brał udział w zbiórce pieniędzy na leczenia chłopca. Jak widać Zenek Martyniuk nadal chce nieść pomoc innym i udziela się charytatywnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Cały jego występ w programie możecie obejrzeć tutaj.

Zenek Martyniuk
fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdor nagłośnił sprawę chorego dziecka.

zenek martyniuk
fot. kadry z programu „Sprawa dla reportera”

Zenek Martyniuk wykonał swój utwór Nie wolno zabić tej miłości.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zygmunt Chajzer ma poważne problemy ze zdrowiem. Niespodziewana diagnoza załamała wszystkich, bliscy informują
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Małżeństwo brało wspólny prysznic, gdy nagle żona zauważyła jeden szczegół. Od razu zażądała rozwodu
  4. Anna Lewandowska już ubrała choinkę. ”W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale”
  5. Oficjalnie potwierdzili: w grudniu zmiany w godzinach dla seniorów. Na razie nie będą obowiązywały w jeden szczególny dzień
  6. Nastolatek wsadził pieska do piorącej pralki i pochwalił się na Facebooku. Zwierzak jest przerażony
  7. Dramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanie

Źródła: pudelek.pl, plejada.pl, fakt.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl