Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który od wielu lat nie żyje. To wideo to mocny argument w dyskusji o zdolności kotów do uczuć wyższych. Reakcja tego kota chwyta za serce!

Każdy właściciel kota wie, jak cudowne są to stworzenia. Ten kot to świetny przykład prawdziwej miłości do właściciela. Nic dziwnego, że tęskniący za zmarłym właścicielem mruczek poruszył cały świat.

Kot widzi zdjęcie zmarłego właściciela

Wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że kot nie jest zdolny do uczuć wyższych. Szczególnie do miłości. Wynika to jednak raczej z cwaniactwa i egocentryzmu tych zwierząt. Podobnie jak w świecie ludzi, w świecie kotów bycie samolubem i narcyzem nie oznacza niezdolności do miłości.

Jeden z użytkowników portalu Facebook postanowił zrobić mały eksperyment. Położył przed kotem telefon, na którym wyświetlone było zdjęcie zmarłego przed laty byłego właściciela mruczka i nagrał reakcję zwierzęcia. Efekt jest wzruszający.

Ponad czterdzieści milionów wyświetleń musi o czymś świadczyć. Sytuacja, którą nagrał Engin Yilmaz, podbiła serca użytkowników z całego świata. 

Kiedy kot zobaczył swojego poprzedniego właściciela na ekranie telefonu komórkowego, przez chwilę wpatrywał się z niedowierzaniem. Nie trzeba było jednak długo czekać, by emocje wzięły górę. Zwierzak zrozumiał, kto jest na zdjęciu i zaczął się łasić do ekranu. Pocierał telefon głową, chcąc jakby wtulić się jeszcze raz w ramiona zmarłego przyjaciela. Niestety, dłoń, która dawniej tak chętnie głaskała tego mruczka, nie mogła tego zrobić tym razem.

Koty kochają nas bardziej niż myślimy

Wideo zamieszczone przez Engina Yilmaza jest doskonałym dowodem na to, że kot potrafi kochać. Ponadto, zwierzę to jest w stanie zapamiętać osobę i trzymać jej obraz w pamięci przez lata. Świadczy to więc o tym, że mimo swojego delikatnego samolubstwa, koty przywiązują się jednak do swoich właścicieli w bardzo szczególny sposób. 

Koniecznie zobaczcie wideo, które wytrąca z rąk wszystkie argumenty tym, którzy uważają, że koty nie są zdolne do miłości. Jeśli i wy należeliście wcześniej do tej grupy, dajemy słowo, że ten filmik zmieni wasze podejście o 180 stopni.

ZOBACZ WIDEO:

Poruszające wideo, na którym widać kocią tęsknotę:

 

kot
facebook.com

Zwierzak zobaczył swojego zmarłego właściciela.

kot
facebook.com

Koty są zdolne do prawdziwej miłości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje Lil Bub. Kotka była ciężko chora, miała 2,5 mln obserwujących na Instagramie
  2. Gwałtowanie zahamowała, gdy na środku ulicy zobaczyła worek. Otworzyła go i dostała dreszczy
  3. Najstarszy kot na świecie urodził się w 1988 roku. Skończył 31 lat
  4. Własnymi rękami udusiła swojego syna Filipka. Wcześniej dopuszczała się haniebnych czynów, podano nowe informacje ws. zabójstwa w Lublinie

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułThe Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu
Następny artykułBabcia zapytała wnuczkę na Facebooku, jak się czuje. Odpowiedź dziewczyny jest wprost nie do uwierzenia
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.