Kotka, która w sieci cieszyła się ogromną popularnością, przegrała nierówną walkę z ciężką chorobą. Tragiczną wiadomością podzielił się z obserwatorami właściciel futrzaka. Jej nagłe odejście opłakują nie tylko domownicy, ale również najwierniejsi fani. Przypomnijmy, że Lil Bub miała na Instagramie 2,5 mln obserwujących.

Kocia gwiazd Internetu odeszła na samym początku grudnia. O jej śmierci poinformował zrozpaczony i załamany właściciel. Słowa, które padają w oficjalnym oświadczeniu, sprawiają, że do oczu napływają łzy. Pomimo tego, że mieli pełną świadomość, że ta chwila w końcu nadejdzie, nie byli na nią gotowi. Zwierzak odszedł we śnie.

Kotka Lib Bub nie żyje 

Popularna na całym świecie kotka zmarła 1 grudnia. O jej śmierci poinformował właściciel, Mike Bridavsky, który prowadził jej konta na Instagramie, Facebooku oraz YouTube. Przypomnijmy, że fanpage na Facebooku cieszył się zawrotną liczbą 3 milionów polubień. Kotka miała osiem lat i od urodzenia żyła z paroma wadami genetycznymi.

W niedzielę rano straciliśmy najczystszą, najmilszą i najbardziej magiczną siłę żyjącą na naszej planecie. Bub była radosna i pełna miłości, gdy w sobotę wieczorem leżała z nami w łóżku- napisał mężczyzna.

Zwierzak odszedł w trakcie snu

Właściciel we wzruszającym oświadczeniu napisał, że miał pełną świadomość, iż jego futrzany pupil w końcu odejdzie. Nigdy nie spodziewałby się, że będzie to tak nagle i bez pożegnania.

Nauczyła mnie wszystkiego, co wiem o bezwarunkowej miłości (…) Stwierdzenie, że nasza rodzina jest zdewastowana, byłoby niedomówieniem- napisał.

Następnie wspomina, że to właśnie jego pupilka ocaliła tysiące żyć (zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych). Dała też początek pierwszemu narodowemu funduszowi dla zwierząt ze szczególnymi potrzebami.

– (…) pomogła zebrać ponad 700 tys. dolarów dla potrzebujących zwierząt i szerzyła determinację, optymizm i wytrwałość- puentuje właściciel.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka
instagram.com @iamlilbub

Kotka Lil Bub nie żyje. 

Kotka
instagram.com @iamlilbub

Na świat przyszła z kilkoma wadami genetycznymi. 

Kotka
instagram.com @iamlilbub

Kotka miała 8 lat. Odeszła niespodziewanie w trakcie snu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Miała tylko 32 lata
  3. Babcia była pewna, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  4. 11 selfie zrobionych kilka sekund przed tragedią. Na numer 9 ciężko jest patrzeć
  5. Powiedziała szczeniakowi, że go kocha. Usłyszała, co jej odpowiedział i złapała się za głowę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.