Kotek jest już zmęczony po całym dniu zabaw i psot, dlatego powoli zamykają mu się już oczka. Całe szczęście nie musi się o nic martwić, ponieważ jego psi przyjaciel bacznie obserwuje, czy aby na pewno nic mu nie zagraża. Taki widok potrafi rozczulić niejednego właściciela. Pupile żegnają się już z wami i mówią wszystkim dobranoc. Słodkich snów!

Kotek i pies mogą być najlepszymi przyjaciółmi wbrew utartym przez wielu przekonaniom. Zwierzaki z tej fotografii udowadniają wszystkim, że miłość między czworonogami istnieje. Nawet zmęczone, nie wyobrażają sobie życia bez siebie. To piękne. 

kotek
fot. unsplash.com/
Alec Favale

Kotek mówi wszystkim dobranoc. 

Poprzedni artykułDziewczynka uciekła z domu, szukali jej wszyscy. Po trzech dniach na komisariacie zadzwonił telefon, porażająca prawda wyszła na jaw
Następny artykułJarosław Bieniuk opublikowal zdjęcie Anny Przybylskiej. Wzruszające słowa na temat aktorki chwytają za serce
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.