Kotek postanowił, że spróbuje swoich sił w chodzeniu. Właściciel dosłownie nie mógł uwierzyć własnym oczom – kociak przecież niedawno przyszedł na świat. Dumny mężczyzna postanowił uchwycić ten niesamowity moment. Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, wywołało furorę!

Dla właścicieli i miłośników zwierząt pierwsze kroki ich pupili porównywalne są do kroków dzieci. W końcu nasi czworonożni przyjaciele też są z nami od urodzenia, a nauka chodzenia to przełomowy moment w ich życiu. Lada moment będą już dorosłe!

Kotek uczy się chodzić

Dumny właściciel nie mogąc poradzić sobie z rozpierającą go dumą, postanowił nagrać to niezwykłą chwilę i podzielić się nią ze światem. Pewnie nie zdajecie sobie jeszcze z tego sprawy, ale tym samym stworzył jeden z najsłodszych filmików, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. A naszą opinię podzielają tysiące Internautów, którzy mieli okazję zobaczyć małego kociaka w akcji.

Kotek
Screen z filmiku Youtube

Kotek postanowił, że spróbuje swoich sił w chodzeniu!

Zwierzak początkowo był przerażony. Przecież to jego pierwszy raz, a on zupełnie nie wie, jak to powinno w zasadzie wyglądać. Maluszek trzęsie się, ale nadal wytrwale walczy. Rozjeżdżające się łapki nie są dla niego żadnym problemem. Otuchy dodaje mu właściciel, który mocno go wspiera, dotyka i głaszcze. To z pewnością wiele znaczy dla naszego małego bohatera!

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.