Kotka, która znalazła się pod opieką organizacji niosącej pomoc zwierzętom, straciła uszy, lecz i tak w mgnieniu oka znalazła nowy dom. Wszystko to zasługa wspaniałych wolontariuszy, którzy zrobili dla niej coś wspaniałego!

Organizacja non-profit, która działa na rzecz zwierząt ma naprawdę wspaniałych pracowników. To niezwykli ludzie z ogromnym sercem, którzy codziennie pomagają tysiącom stworzeń. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna kotka, która dzięki wspaniałym geście wolontariusza znalazła nowy, kochający dom zaledwie w jeden dzień! 

Kotka straciła uszy 

Kiedy kotka o imieniu Lady trafiła do Dane County Humane Society, czekała ją długa, medyczna podróż. Niestety doszło do tego, że straciła ona uszy z powodu przewlekłych infekcji i krwiaków. Mimo że dzięki ich brakowi nie tylko lepiej się czuła, ale i lepiej słyszała, jeden z wolontariuszy postanowił sprezentować jej coś specjalnego. Kotka otrzymała wydzierganą, fioletową opaskę z uszami, w której wyglądała jak prawdziwa dama!

Kotka odnalazła nowy dom

Organizacja od razu uwieczniła Lady w pięknych, nowych uszach i opublikowała na swoim Facebookowym profilu post z jej zdjęciem. Nowy właściciel znalazł się w mgnieniu oka i kotka została adoptowana już na drugi dzień! Bardzo prawdopodobne, że niezwykły gest wolontariusza przyczynił się do znalezienia Lady nowego domu. Trzeba przyznać, że filetowe uszy są niezwykle twarzowe a zwierzę wygląda w nich przeuroczo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka
Dane County Humane Society, Facebook

Kotka straciła uszy, jednak mimo tego wciąż była niezwykle pogoda i wesoła. Choć średnio odnajdowała się w towarzystwie innych zwierząt, szybko znalazła dom, w którym będzie szczęśliwie rosnąć. 

kotka
Dane County Humane Society, Facebook

Jeden z wolontariuszy organizacji Dane County Humane Society postanowił podarować Lady nowe uszy! Ręcznie wydziergana opaska z fioletowo białymi uszami sprawiła, że kotka wygląda niezwykle rozczulająco. Być może dzięki temu zdjęciu Lady tak szybko znalazła nowy dom. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Widzisz na tym zdjęciu zwierzę? Dużo osób się poddaje, a ponoć jest banalnie proste

źródło: boredpanda.com

Poprzedni artykułGrzyby w styczniu? Zmiany klimatyczne doprowadziły do prawdziwej anomalii, wiemy gdzie ich szukać
Następny artykułKilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie powód
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.