Kotka, która doznała poważnego urazu, ledwo uszła z życiem. Zraniona przez poprzedniego właściciela nazywana jest prawdziwym medycznym cudem! Weterynarzowi do dziś trudno jest uwierzyć, że zwierzę może normalnie funkcjonować!

Skutki tragicznego wydarzenia jeszcze długo będą doskwierać sześciomiesięcznemu zwierzakowi, jednak gdyby nie interwencja weterynarza, kotka prawdopodobnie nie wyszłaby z tego cała. Jej właściciel był przerażony!

Porzucone zwierzę

Miss Kiss, bo tak nazwano kotkę, została porzucona przez swojego poprzedniego właściciela. Na szczęście znalezienie nowego domu dla zwierzaka nie trwało długo. Mężczyznę, który zaadoptował kotkę, zaniepokoił jednak pewien szczegół. Czworonóg wymagał natychmiastowej wizyty w klinice weterynaryjnej.

Prześwietlenie

Sprawą Miss Kiss zajął się specjalista Isaac Bott. Ze względu na dziwne zachowanie kotki, zdecydował o prześwietleniu całego jej ciała. Wtedy prawda wyszła na jaw! 

W głowie zwierzęcia znajdowała się… rzutka do gry o długości czterech cali. Przedmiot był na tyle długi, że sięgał aż do ramienia czworonoga. Kotka natychmiastowo musiała przejść operację usunięcia elementu z ciała.

Kotka ledwo uszła z życiem!

Choć weterynarz nie miał pewności, czy zwierzę przeżyje zabieg, wszystko skończyło się pomyślnie. Wprawdzie zwierzę doznało uszkodzenia nerwu wzrokowego i posiada problemy z koordynacją, jednak nie przypłaciło nieszczęsnego zdarzenia swoim życiem. Obecnie czworonóg ma się dobrze i powoli wraca do zdrowia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kotka
kochamyzwierzaki.pl

Kotka o imieniu Miss Kitty posiadała w czaszce rzutkę do gry o długości czterech cali. Zwierzak trafił na stół operacyjny.

kotka
kochamyzwierzaki.pl

Jej właściciel, Kevin, który sam ma problemy ze wzrokiem, dokłada wszelkich starań, by jego pupil powrócił do dawnej sprawności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot wypadł z 18. piętra. Gdy właścicielka go znalazła, nie wierzyła własnym oczom
  2. Kotek odwiedził dawnego właściciela w domu starości. Nie mogli się od siebie oderwać
  3. Kotek trafił do szpitala ze spuchniętym noskiem. To, co miał w środku, budzi przerażenie
  4. Koty i ich zwyczaje. Cała prawda o kotach domowych, obalamy mity!
  5. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.