Koty potrafią naprawdę rozczulić, ale ta kocia mama przebiła wszystko. Nagrano, jak rozmawia ze swoimi kociętami! To jedna z najsłodszych rzeczy, jakie widzieliśmy, można się rozpłynąć.

Filmik, na którym koty uroczo ze sobą gaworzą, zrobił błyskawiczną furorę w sieci. Właściciel futrzaków uchwycił moment, w którym kocięta słodko odpowiadają na dźwiękowe zaczepki swojej opiekunki. Ton głosu ich mamy jest po prostu rozbrajający.

Koty komunikują się ze sobą

Okazuje się, że koty również potrafią się ze sobą komunikować. Może nie za pomocą konkretnych słów, ale przy użyciu dźwięków, które coś sygnalizują. Można usłyszeć w nich pewien ładunek emocjonalny. Może kocięta czegoś się boją, albo źle się czują?

Komunikacja między rodziną23 oznacza, że łączy je prawdziwa i silna więź. Kotka dała podopiecznym do zrozumienia, że są bezpieczne i kochane. Małe kotki jak widać, szybko zrobiły postępy w rozwoju. Od teraz rozmawiają nie tylko przy użyciu mowy ciała, ale i głosowo. Takie słowa to duży krok w ich życiu. Zresztą, każda mama jest wzruszona pierwszymi słowami swojego malucha.

  1. Bał się, że wielki pies narzeczonej skrzywdzi jego dziecko. Stało się zupełnie inaczej, finał doprowadza do łez
  2. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie

Urocze nagranie właściciela

Na uroczym filmiku kocia mama prowadzi dźwiękową konwersację ze swoimi maleństwami. Kotki ocierają się o nią, wiercą i wołają, a mama im odpowiada. Początkowo zwinięte w kulkę na kocyku, wraz z długością trwania rozmowy przenoszą się bliżej swojej opiekunki.

Właściciel postanowił opublikować uchwyconą scenę w serwisie YouTube, aby podzielić się nią z innymi. Wideo w natychmiastowym tempie rozeszło się po sieci, a obecnie ma już prawie trzy miliony wyświetleń! Do zaskakującej ilości wejść dołączyły komentarze poruszonych użytkowników, niektórzy z nich nawet próbowali odtworzyć za pomocą tekstu dźwięki kotów.

– Te kotki sprawiają, że moje serce się rozpływa!

– Absolutnie kocham dźwięk, który wydaje kocia mama.

– Mógłbym słuchać tego przez cały dzień – czytamy w komentarzach pod filmikiem na profilu The Kits Cats.

A czy Was też wzruszyło to słodkie wideo?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koty
youtube.com The Kits Cats

Małe kociaki prowadziły ożywioną konwersację ze swoją mamą.

Właściciel postanowić uwiecznić tę scenę i podzielił się nią z Internautami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oficjalnie twierdzono, że Łajka zmarła przez brak tlenu. Prawda jest jednak bardziej okrutna, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  3. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka
  4. Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania
  5. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
  6. Mama spała z dzieckiem, gdy usłyszała dziwny hałas. Kamera w kołysce ujawniła całą prawdę

Źródło: kraj.life

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.