Koty są ulubionymi czworonogami człowieka, potrafią go rozczulić, a na dodatek zaskoczyć. Może to potwierdzić autor uroczego wideo, na którym kocia mama rozmawia ze swoimi kociętami. Czy to nie jest słodkie?

Filmik, na którym koty uroczo ze sobą gaworzą, zrobił błyskawiczną furorę w sieci. Właściciel futrzaków uchwycił moment, w którym kocięta słodko odpowiadają na dźwiękowe zaczepki swojej opiekunki. Ton głosu ich mamy jest po prostu rozbrajający.

Koty komunikują się ze sobą

Okazuje się, że koty również potrafią się ze sobą komunikować. Może nie za pomocą konkretnych słów, ale przy użyciu dźwięków, które coś sygnalizują. Można usłyszeć w nich pewien ładunek emocjonalny. Może kocięta czegoś się boją, albo źle się czują?

Komunikacja między rodziną oznacza, że łączy je prawdziwa i silna więź. Kotka dała podopiecznym do zrozumienia, że są bezpieczne i kochane. Małe kotki jak widać, szybko zrobiły postępy w rozwoju. Od teraz rozmawiają nie tylko przy użyciu mowy ciała, ale i głosowo. Takie słowa to duży krok w ich życiu. Zresztą, każda mama jest wzruszona pierwszymi słowami swojego malucha.

Urocze nagranie właściciela

Na uroczym filmiku kocia mama prowadzi dźwiękową konwersację ze swoimi maleństwami. Kotki ocierają się o nią, wiercą i wołają, a mama im odpowiada. Początkowo zwinięte w kulkę na kocyku, wraz z długością trwania rozmowy przenoszą się bliżej swojej opiekunki.

Właściciel postanowił opublikować uchwyconą scenę w serwisie YouTube, aby podzielić się nią z innymi. Wideo w natychmiastowym tempie rozeszło się po sieci, a obecnie ma już prawie trzy miliony wyświetleń! Do zaskakującej ilości wejść dołączyły komentarze poruszonych użytkowników, niektórzy z nich nawet próbowali odtworzyć za pomocą tekstu dźwięki kotów.

– Te kotki sprawiają, że moje serce się rozpływa!

– Absolutnie kocham dźwięk, który wydaje kocia mama.

– Mógłbym słuchać tego przez cały dzień – czytamy w komentarzach pod filmikiem na profilu The Kits Cats.

A czy Was też wzruszyło to słodkie wideo?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koty
youtube.com The Kits Cats

 Małe kociaki prowadziły ożywioną konwersację ze swoją mamą.

Właściciel postanowić uwiecznić tę scenę i podzielił się nią z Internautami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W lesie zauważył gromadę psów. Gdy przyjrzał im się bliżej, natychmiast wyciągnął telefon
  2. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  3. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  4. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list
  5. Niewiarygodne, że są prawdziwe. 6 największych kotów na świecie, przy nich nawet psy są małe
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Źródło: kraj.life

Poprzedni artykułKobieta idealna? Naukowcy podali wymiary, wielu się zdziwi
Następny artykułW prezencie ślubnym dostali połowę banknotu. Po rozwodzie na jaw wyszła straszna prawda
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.